(067)451-20-81
Вияр Vuso Фаворит Спорт Buffalo 99 - ресторан
Европав Футбольная экипировка Футбол Колонки
SELECT Фаворит Спорт

МФК Ніка-Пласт 3:7 New Tone Теплогаз центр Лушев 6:1 Avto.pro Технопластик 2:4 Одеса-мама KVA2 1:10 МФК Молода гвардія

МФК Молода гвардія VS МФК Ніка-Пласт

У шостому турі зійшлися МФК «Молода гвардія» та МФК «Ніка-Пласт». Команди після п\'яти турів мали лише по одній перемозі. Обидва колективи підходили до цього протистояння з максимальною спортивною злістю, тому що програли в попередньому турі у драматичних боях. Матч почався без розвідки – буквально перша ж атака завершилась забитим м\'ячем. Рахунок після контратаки відкрив гравець «Молодої гвардії» Павло Непийвода. Але вже за кілька хвилин було відновлено статус-кво. Відзначився кращий бомбардир «Ніки» Юрій Кальнєв. А вже в середині першої половини зустрічі «зелені» вийшли вперед зусиллями Максима Левченка. Шикарну впевнену гру в рамці воріт демонстрував голкіпер «Ніки». Перший тайм завершився атаками «молодогвардійців» і мінімальною перевагою їх суперника. Емоції почали виходити на перший план. Кількість фолів тільки зростала в другому таймі. Командам необхідні були залікові бали, щоби покращити своє турнірне становище. Майже кожна атака команд завершувалась або ударом по воротах, або фолом, і суперечок з арбітрами вистачало. На 27-й хвилині був спірний епізод з грою рукою гравця «Ніки» біля своїх воріт, але судді проігнорували цей момент. Але вже через три хвилини рахунок став рівним. Дубль оформив Непийвода. Павло був одним з найбільш емоційних гравців на полі. Градус гри невпинно зростав, гравці іноді відверто «ламали» одне одного. Але це був не кінець, і трохи згодом хвилин Олександр Стрезєв зробив хепі-енд для «Ніки». Підсумок – 3:2. Цікавий інтригуючий матч зі шквалом емоцій!