(067)451-20-81
Колонки Футбол Вияр Фаворит Спорт
Футбольная экипировка Фаворит Спорт Vuso Европав
SELECT Buffalo 99 - ресторан

МФК Ніка-Пласт 3:7 New Tone Теплогаз центр Лушев 6:1 Avto.pro Технопластик 2:4 Одеса-мама KVA2 1:10 МФК Молода гвардія

New Tone VS Теплогаз центр Лушев

Центральним матчем шостого туру чемпіонату Одеси «В9ку» стало протистояння лідерів турніру - New Tone та «Теплогаз центр Лушев». New Tone впевненно лідирує у чемпіонаті, не втративши жодного балу. «Теплогаз», зазнавши однієї поразки, йде другим, відстаючи від лідерів на три пункти. Цей матч розцінювався обома колективами, як «поєдинок за шість очок». Багато стояло на кону. Вражаюче почався матч для «помаранчевих». Уже на третій хвилині рахунок був 3:0 на їх користь. Далі гра пішла по сценарію New Tone. Вони повністю домінували на полі, раз за разом створюючи небезпеку біля воріт суперника. Що стосується «Теплогазу», то все пішло з самого початку не по їх плану на гру: вони швидко пропустили, не встигли зрозуміти, що сталося, а вже «горіли» 3:0, в атаці нічого не виходило. Уже в середині першої половини зустрічі рахунок був 5:0. «Сині» шукали свою гру, забили в першому таймі два м\'ячі, але пропустили ще один від Володимира Рудого. Перший тайм завершився з рахунком 6:2. У другому таймі «Теплогаз» старався протистояти не тільки супернику, а й Фортуні, яка в цьому матчі грала не за них. Другий тайм завершився з рахунком 5:3 на користь «помаранчевих». Фінальний свисток судді зафіксував чергову перемогу команди New Tone з рахунком 11:5. У складі переможців пента-триком відзначився Володимир Рудой, якого визнано гравцем матчу. Також покер на рахунку Євгена Чумака.