(067)451-20-81
Футбольная экипировка Колонки Фаворит Спорт Buffalo 99 - ресторан
SELECT Vuso Европав Фаворит Спорт
Футбол Вияр

МФК Ніка-Пласт 3:7 New Tone Теплогаз центр Лушев 6:1 Avto.pro Технопластик 2:4 Одеса-мама KVA2 1:10 МФК Молода гвардія

Avto.pro VS Технопластик

В останньому матчі неділі між собою грали Avto.pro та «Технопластик». Команди ведуть боротьбу за медалі чемпіонату. Цей матч був важливим для обох команд не тільки з точки зору боротьби в турнірній таблиці, але й для на набуття психологічної впевненості. Це протистояння могло би претендувати на статус центрального матчу туру, якби календар не звів у двобої лідерів чемпіонату – New Tone і «Теплогаз центр Лушев». Команди почали обережно. Ніхто форсувати події не збирався. Матч проходив без надшвидкостей, з помірною кількістю небезпечних моментів. Обидва суперники боялись помилитися. У середині першої половини зустрічі «Технопластик» відкрив рахунок зусиллями пари Віталій Чабан і Данило Попов. У ході контратаки перший покотив вздовж воріт, другий забив майже в порожні ворота. Після забитого м\'яча команди одразу включили швидкості, яких не вистачало на початку матчу. Команди почали демонструвати емоції та морально-вольові якості. Особливо інтенсивним стали останні дві хвилини першого тайму, коли команди включили режим «турбо» та створили кілька небезпечних гольових моментів біля воріт одна одної. Перший тайм завершився мінімально – 1:0. Друга половина матчу почалася «веселіше». Протягом двох хвилин Віктор Левченко оформив дубль та зробив рахунок розгромним 3:0. Але вже через хвилину Артем Лимзаєв скоротив відставання своєї команди 3:1. У рамці воріт «Технопластика» дива творив Дмитро Соцький. Прекрасно грала тактика «технарів» з закиданнями м\'яча в боротьбу – на Віталія Чабана та забіганнями у вільні зони у виконанні Данила Попова. У середині другого тайму команди обмінялися забитими м\'ячами: спочатку Попов оформив дубль, знову збільшивши перевагу своєї команди до трьох м\'ячів. Але дуже швидко «автомобілісти» скоротили відставання в рахунку. Відзначився Владислав Лимзаєв. Матч був напруженим. За чотири хвилини до кінця матчу «автомобілісти» випустили п’ятого в поле, і голи посипались у їх ворота, внаслідок чого фінальний рахунок матчу став 7:3 на користь «Технопластика», який продовжує боротьбу титул. Найкращим гравцем матчу визнано Данила Попова, який відзначився покером у цьому матчі.