Новини турніру

(098)427-71-85
Вияр Soccer Футбол Buffalo 99 - ресторан
Укркубок Seco

МФК Ніка-Пласт 8:7 KVA2 ГИК 3:1 МФК Молода гвардія


Таблиця

і о
1New Tone 2156
2Одеса-мама2142
3МФК Молода гвардія2135
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Чумак 20 49 2.45
2 Рудой 16 40 2.5
3 Кальнєв 18 39 2.17
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2018-10-12 12:10:03

ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Сезон Літо 2018. Ліга С

Ліга С була однією з небагатьох, де доля чемпіонства не просто вирішувалася в останньому турі, до того ж не в очному протистоянні головних претендентів, але ж була по справжньому гарячою. Свій матч Medium Tactics не без проблем, але все ж таки виграли, і доля золотих нагород залежала від самих Ukrmedias, які, чимало повозившись, змогли мінімально здолати одного з аутсайдерів S.K.I.L.L. та виграли першість.

Цей тріумф буде першим і поки що останнім для такого утворення, як Ukrmedias, адже, за нашою інформацією, з нового сезону до турніру повертається «Миротворець NewSchool», чимало гравців якого складали кістяк чемпіона Ліги С.

Не можна оминути увагою й прогрес «тактиків». Даний колектив завжди мав у своєму складі безліч талановитих виконавців, які показували себе у всій красі. Однак, коли хлопці почали працювати під тренерським наглядом, то колектив вдалося привести до єдиного знаменника, що одразу ж дало свій результат, і нехай чемпіонство клуб не завоював, але дав усім зрозуміти, що в наступному турнірі від команди варто очікувати серйозної боротьби за найвищі місця.

Довгий час у Лізі С лідирував FC Getman Kyiv. Після довготривалих невтішних результатів у Вищій та Супер- лігах, а згодом багатомісячної паузи взагалі без нашого турніру, колектив Ігоря Криворучка повернувся, і після провалу у відборі тріумфально розпочав виступи в основному турнірі.
Команда після п’яти турів впевнено лідирувала, і здавалося, що такому досвідченому клубу, як «Гетьман», уже нічого не завадить довести хороший старт до вдалого кінця. Однак поступово салатові» почали відчувати незрозумілі труднощі, врачати залікові бали на рівному місці – там, де взагалі не повинні були цього робити.
Наприклад, команда зіграла внічию з Underdog 4:4. Звичайно що Самсонов і компанія заслужили у тій грі на оплески, але перед матчем однозначним фаворитом виглядали саме «гетьмани», а підтвердити цей статус їм не вдалося. До того всього Криворучко та компанія поступилися срібному та бронзовому призерам (але виграли в чемпіона!), і в результаті команда завершила сезон лише четвертою. Разом з тим потенціал «салатові» мають, і можливо продемонструють кращі результати вже взимку.

Також хотілося би відмітити FC Goodfellas і «Нікос». «Славні хлопці» також мали непогані шанси на чемпіонство, однак втрата залікових балів на старті нагадувала про себе весь турнір, і хлопці змушені були задовольнитися тільки бронзою. Що ж до по «помаранчево-чорних», то вони хоч і не потрапили на п’єдестал, але «попили чимало крові» у своїх суперників і не зрадили власному стилю. Обидві команди минулого сезону пройшли горнило Ліги перспективи, набули досвіду і вже змогли проявити себе якнайкраще.

КРАЩИЙ БОМБАРДИР СЕЗОНУ. Олексій Шестопалов (FC Getman Kyiv) – 21 гол у 10-ти матчах
Якщо в командному протистоянні «гетьмани» пропустили всіх конкурентів поперед себе, то в гонці бомбардирів Олексій Шестопалов став найкращим, хоча суперників тут вистачало. Всього лише на один забитий м’яч від голеодора «салатових» відстали Ігор Міняйло з FC Goodfellas та Дмитро Свірідов з Medium Tactics.

КРАЩИЙ АСИСТЕНТ СЕЗОНУ. Сергій Орел (Hammers) – 11 асистів у 10-ти матчах
Можливо, значно більшого самі від себе очікували «молотобійці», а в підсумку команда посіла всього лише шосту сходинку, хоча, погоджуємося, потенціал у колективу значно більший, ніж продемонстрований підсумковий результат. Як і партнери по команді, Сергій Орел забив багато м’ячів, але цей гравець привчив нас до більшої результативності. Однак є і позитив – виконавець став найкращим асистентом у Лізі С, з чим ми його вітаємо, а від Hammers чекаємо поліпшення результатів вже у новому сезоні.

КРАЩИЙ ГОЛКІПЕР СЕЗОНУ. Владислав Хмель (FC Goodfellas)
Ліга С подарувала нам чимало команд, у складі, яких грають яскраві воротарі. До прикладу, Ігор Кравцов, який вже не перший сезон проводить у турнірах «В9ку», знову продемонстрував  свій клас. Так само не будемо забувати й про капітана FC Getman Kyiv, який для свого колективу більше ніж просто воротар чи капітан. Однак їх та решту воротарів обійшов перший номер «славних хлопців» Владислав Хмель. На відміну від конкурентів, Владислав провів увесь сезон на стабільно високому рівні та цілком заслужено отримав індивідуальну нагороду з рук організаторів.

КРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ СЕЗОНУ.  Ігор Міняйло (FC Goodfellas)
Хоча золото завоювати не вдалося, при цьому FC Goodfellas стали переможцями одразу в двох індивідуальних номінаціях. Окрім голкіпера, свій приз кращого гравця сезону отримав Ігор Міняйло. Гравець був душею і серцем своєї команди. Забив 20 м’ячів – це лише на один менше, ніж у головного бомбардира турніру, та ще й віддав вісім результативних передач. Сподіваємося, що сам Ігор та його команда будуть радувати нас яскравою грою в новому сезоні та продовжать демонструвати класну гру!

Автор: Ігор Колодій