(067)451-20-81
Футбол Фаворит Спорт Фаворит Спорт Vuso
Buffalo 99 - ресторан Колонки Вияр SELECT
Футбольная экипировка Европав

МФК Ніка-Пласт 3:7 New Tone Теплогаз центр Лушев 6:1 Avto.pro Технопластик 2:4 Одеса-мама KVA2 1:10 МФК Молода гвардія

МАТЧ ТУРУ. «Оболонь» 5:5 Salateira
Дуже веселим за змістом, і звичайно ж, за рахунком вийшов матч між командами «Оболонь» та Salateira. Краще гру розпочали номінальні гості, які до середини першого тайму вже мали непогану перевагу в два м’ячі. Господарі в свою чергу витримали удар, і дали супернику гідну відповідь. Таким чином на перерву опоненти пішли за рівноваги – 2:2. «Зелено-білі» часто апелювали до арбітра та помітно нервували, але вважаємо що це цілком природні емоції, просто команда прагнула до перемоги, і через надмірне бажання інколи гравці грали досить жорстко чи не погоджувалися з рішеннями рефері. По перерві завдяки результативному пострілу Володимира Тимошенка «оболонці» вирвалися вперед. Ключовими ж для визначення переможця стали три хвилини ближче до завершення двобою – саме тоді суперники обмінялися голами, однак захопити лідерство нікому з них так і не вдалося. В кінці зустрічі кожен з них ще мав по декілька нагод на те, щоби все-таки вирвати перемогу, однак влучити в ціль вшосте жодному з атакуючих гравців так і не вдалося. Зрозуміло, що суперники залишилися незадоволеними нічиєю, але зі сторони здалося, що цей підсумковий результат є справедливим.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Ігор Лагойда (Salateira)
Зазвичай Ігор Лагойда підказує партнерам по команді на правах більш досвідченого гравця, цементує гру в центрі, а в шостому турі він продемонстрував на власному прикладі, як треба грати, а головне – забивати! Виконавець відмітився хет-триком, і принаймні один з його голів вийшов справжнім красенем, заслуживши на те, щоби потрапити до хіт-параду кращих голів тижня!
ГОЛКІПЕР ТУРУ.  Владислав Верхошапов («Інтергал-Буд»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Євген Федотов («Інтергал-Буд»)

НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. Ajax пішов, не попрощавшись…
Дуже шкода, що Ajax знявся з турніру, внаслідок чого Salateira та «Дракони» отримали по три залікових бали без бою. Це викликало незадоволення серед конкурентів цих двох колективів, які вже встигли зіграти з «Аяксом», але регламент є регламент.
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. «Інтеграл-Буд»
АФК «НК» продовжує шукати себе. «Новатори» є чемпіонами ліги за кількістю нічиїх, і команда була дуже близька до того, щоби розписати вже четверту мирову. Однак іншої думки був Євген Федотов, який на останній секунді матчу вирвав перемогу для «Інтергал-Буд».  «Будівельники» проявили характер та несподівано переграли одного з фаворитів турніру з рахунком 3:2. Чи вже можна, враховуючи результати, більше не вважати «НК» фаворитом кваліфікації?