(098)427-71-85
SELECT Фаворит Спорт Вияр Футбол
Фаворит Спорт Европав Футбольная экипировка Vuso
Колонки

Леон (Золотий Вік) 6:8 Легион FC Noosphere 5:2 Роджерс Легион 11:2 Архістрой МФК Запоріжсталь 1:4 Поїхали з нами Кока-Кола 0:3 Титан Элита Хорт-НА 3:6 Леон (Золотий Вік)

Легион VS МФК Запоріжсталь

Хвацько розпочав «Легіон». Було видно, що команда вдало налаштувалася на матч проти лідера. Десь до десятої хвилини гра була майже рівна й без голів. Засвітити одиничку на табло «сталеварам» вдалося лише на 14-й хвилині. 0:1 за підсумками першого тайму. У таймі другому на майданчик вийшли інші «легіонери» – і 0:3 вже до 24-ї хвилини. Вони побігли в атаку, але на лінії воріт упевнено діяв воротар МФК «Запоріжсталь». Заглушивши атаки суперника, «сталевари» знову стали до справи й під завісу гри відвантажили ще чотири голи, очоливши турнірну таблицю за різницею забитих та пропущених.