(067)451-20-81
Футбольная экипировка Футбол Фаворит Спорт Vuso
Европав Вияр Колонки SELECT
Фаворит Спорт

Титан 4:0 FC Noosphere Поїхали з нами 0:0 Архістрой Легион 5:4 Элита Хорт-НА Леон (Золотий Вік) 4:2 AFC Postman МФК Запоріжсталь 5:0 Роджерс

Легион VS МФК Запоріжсталь

Хвацько розпочав «Легіон». Було видно, що команда вдало налаштувалася на матч проти лідера. Десь до десятої хвилини гра була майже рівна й без голів. Засвітити одиничку на табло «сталеварам» вдалося лише на 14-й хвилині. 0:1 за підсумками першого тайму. У таймі другому на майданчик вийшли інші «легіонери» – і 0:3 вже до 24-ї хвилини. Вони побігли в атаку, але на лінії воріт упевнено діяв воротар МФК «Запоріжсталь». Заглушивши атаки суперника, «сталевари» знову стали до справи й під завісу гри відвантажили ще чотири голи, очоливши турнірну таблицю за різницею забитих та пропущених.