(067)451-20-81
Вияр Футбол Фаворит Спорт SELECT
Европав Футбольная экипировка Фаворит Спорт Колонки
Vuso

Легион 0:7 МФК Запоріжсталь Леон (Золотий Вік) 9:2 Архістрой Титан 1:0 Элита Хорт-НА Поїхали з нами 3:2 Элита Хорт-НА МФК Запоріжсталь 6:1 Кока-Кола Архістрой 1:4 Титан Роджерс 4:12 Леон (Золотий Вік) Легион 5:3 FC Noosphere

Леон (Золотий Вік) VS Архістрой

«Леон (Золотий Вік)» будь-що хотів відновити репутацію після прикрої поразки від «Титана», тому в хижому пориві кинувся шматувати суперника з перших хвилин. «Архістрой» вийшов на матч у новенькій червоній формі, та відсвяткувати зміну іміджу трьома пунктами їм не вдалося. Уже до середини першого тайму табло привітно усміхалося номінальним господарям – 4:0. За розгромного рахунку «Леон (Золотий Вік)» випустив п’ятого польового, щоби покращити різницю забитих та пропущених, та значними здобутками це не увінчалося.