(067)451-20-81
Футбольная экипировка Футбол Vuso Европав
Колонки SELECT Вияр Фаворит Спорт
Фаворит Спорт

Кока-Кола 1:2 Элита Хорт-НА Кока-Кола 4:6 Легион Архістрой 4:6 FC Noosphere МФК Запоріжсталь 4:4 Титан

МАТЧ ТУРУ. «Бізони» 3:2 «Юність»
Надзвичайно напружений поєдинок нам подарували команди, яким випала честь відкривати змагання у Вищій лізі. До речі, вони зустрічались у відборі, в останньому турі. І нині, як і тоді, переможцями стали «Бізони». Проте цього разу поєдинок видалася дійсно бойовим! Гра була напруженою протягом всіх сорока хвилин, а моменти виникали один за одним біля воріт обох суперників. Першою святкували взяття воріт «Юність», але вже наступної хвилини їм довелось виймати цей же м’яч зі своїх воріт. Після чого «Бізони», підтверджуючи свою назву, вперто атакували володіння суперника і добилися свого, вийшовши вперед. Але «юнаки» не здавалися, шукали свої шанси, тож питання про переможця залишалось відкритим. Подвоїти перевагу господарям вдалось аж наприкінці зустрічі. Лише після цього «Юність» спромоглася забити ще один гол, але це вже не вплинуло на кінцевий результат.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Назар Гадупяк («Сокіл»)
Найбільше цінуються гравці, які роблять результат, а саме таким є Назар, забивши чотири голи у ворота ФК «Арсенал»!
БОМБАРДИР ТУРУ. Дмитро Скіба («Діамант»)
Не один гравець в першому турі забив чотири голи, і ми не могли цього пропустити. Також своє ім’я в бомбардирську гонку вписав Дмитро, але йому було трохи легше, ніж Назару з «Сокола».
 ГОЛКІПЕР ТУРУ. Ігор Куцик («Бізони»)

НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. «Ескадра» 1:11 ФК «Діамант»
Не так сам факт перемоги став несподіванкою, як те, з якою легкістю ФК «Діамант» потопив «Ескадру».
ЗАГАЛЬНИЙ ПІДСУМОК. З почином!
Привітаємо команд з стартом нового сезону у Вищій лізі! Усі учасники змагань провели свої матчі завзято, з великим бажанням. Помітно, що перерва пішла їм на користь – скучили за грою. Перше місце за рахунок результативної перемоги посідає ФК «Діамант», крім якого на лідерство претендують «Сокіл», LTM і «Бізони». Іншим побажаємо зібратись духом та показувати більш впевнену гру.

Автор: Павло Мікуш