(067)451-20-81
Фаворит Спорт Фаворит Спорт Vuso Вияр
Футбольная экипировка SELECT Европав Футбол
Колонки

Кока-Кола 1:2 Элита Хорт-НА Кока-Кола 4:6 Легион Архістрой 4:6 FC Noosphere МФК Запоріжсталь 4:4 Титан

2018-12-05 15:29:11

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Перша ліга. Група А. 6 тур

МАТЧ ТУРУ. FC Pegas 4:5 Ukrmedias
Цього тижня Вадим Кривошия святкує свій День Народження, тож від імені редакції ми би хотіли привітати його зі святом і побажати всього найкращого! Окрім того, що Вадик уже довгий час виступає на нашому турнірі за різні команди, цього року він ще й став обслуговувати матчі «дев’ятки», тож нехай у нього все виходить в обох цих справах! Ну а на вихідних команда Вадима Кривошиї грала проти Ukrmedias, і попри поразку повинна пишатися собою. Кожного разу, коли бачиш, що «летюча конячка» збирається грати вп’ятьох проти більш сильного та швидкого суперника, здається, що сили закінчаться у хлопців, і вони згодом почнуть пропускати. Однак, як завжди, FC Pegas доводить всім скептикам, що порох у порохівницях ще присутній. Номінальні гості розпочали зустріч більш жваво, що вилилося у два голи – спочатку Андрій Стацейко ефектним ударом відправив м’яч у сітку власних воріт, а потім гол на свій рахунок записав Володимир Русін. Господарі відповіли результативними пострілами Вадима Кривошиї та Ярослава Подолянко. «Пегас» нічого не вигадував, особливо в другому таймі, коли сили почали дійсно закінчуватися, а просто навішував м’яч уперед, де Подолянко за логікою речей повинен був нав’язувати боротьбу суперникові. І він нав’язував! Забігаючи наперед скажемо, що Ярослав відмітився хет-триком і мав ще купу нагод для взяття воріт. На перерву суперники пішли все-таки за переваги Ukrmedias 4:2. Тим не менше по перерві господарі продовжили боротися. Вони билися до самого кінця і за рахунку 4:5 навіть мали шанси зачепитися за нічию, однак не вдалося. Тим не менше, як ми вже зазначили, команда заслуговує на оплески за продемонстровану боротьбу. Звичайно ж, вдалий матч в свою чергу провів і Ukrmedias, який у підсумку поклав у власну кишеню три залікових бали. Ця звитяга допомогла колективу підтягнутися до групи лідерів, що ж до «Пегасу», то він залишається передостаннім.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Марк Мартиненко (FC Comfort Life)
Якщо нам не зраджує пам'ять, то це перший випадок, коли гравець FC Comfort Life визнається кращим у турі. Команда цими вихідними продемонструвала надпотужну атакуючу гру та просто-таки знищила FC Sporting. Ця звитяга була очікуваною, адже «лісабонці» пасуть задніх у групі А, однак результат все одно вражаючий. Найбільш активним і забивним серед своїх партнерів був Марк Мартиненко, який постійно загострював ситуацію біля воріт суперника та записав на свій рахунок чотири з десяти м’ячів, забитих командою. Перемога 10:2 дозволила «любителям комфортного життя» вийти на друге місце в турнірній таблиці.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Богдан Ярема (Hammers)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Віктор Фурсенко (Kyiv United)

ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. Hammers
У центральному матчі туру дуже добре проявив себе голкіпер FC Goodfellas Владислав Хмель, воротарський хист якого – вже давно не новина. «Славні хлопці» відкрили рахунок на п’ятій хвилині, а в подальшому завдяки надійній грі у захисті, та куражу свого кіпера довгий час утримували переможний для себе рахунок. Однак «молотобійці» все-таки підібрали ключі до воріт суперника в другому таймі та змогли здобути надважливу перемогу 3:1. Ця звитяга дозволила Hammers одноосібно очолити турнірну таблицю, проте боротьба за перше місце ще далеко не закінчена.