(067)451-20-81
Футбольная экипировка Фаворит Спорт Футбол Вияр
SELECT Vuso Европав Фаворит Спорт
Колонки

Кока-Кола 1:2 Элита Хорт-НА Кока-Кола 4:6 Легион Архістрой 4:6 FC Noosphere МФК Запоріжсталь 4:4 Титан

2018-12-05 21:26:54

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Перша ліга. Група С. 6 тур

МАТЧ ТУРУ. AFC Spartan 4:6 ФК «Здвиж»
У передматчевому анонсі редакція віддавала перевагу в цій зустрічі саме номінальним гостям, але при цьому попереджала тих, що зі «спартанцями» жартувати не варто. Зрештою, як то кажуть, «пробили в обидва кінці» – і гості виграли, і «мужики» постали у всій красі, за виключенням того, що результату знову не здобули, проте марку втримали. Розпочалася гра одразу з обоюдогострих атак, а вболівальники крутили головами від воріт до воріт, наче знаходилися не на футбольному, а на тенісному матчі. Рахунок було відкрито вже на першій хвилині двобою, зусилля партнерів влучним пострілом завершив Руслан Лазебний, вивівши тим самим гостей уперед. До середини стартової 20-хвилинки ще один автограф у воротах «спартанців» залишив Юрій Боримський, зробивши перевагу «Здвижу» більш відчутною. Однак, як відомо, проти «Спартану» втрачати концентрацію не можна – хлопці ще до перерви змогли відновити паритет. Після відпочинку Богдан Біндюженко забив гол, але це не дозволило його колективу вийти вперед, адже він «помилився воротами». Можливо цей автогол якось перемкнув господарів, тому що після цього вони пропустили ще двічі протягом двох хвилин, і голови вже підняти так і не змогли. Хоча через деякий час оговталися, і за хвилину до фінального свистка змогли навіть скоротити власне відставання до мінімуму, проте на більше часу вже просто не вистачило.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Іван Рудобаба (ФК «Здвиж»)
На моїй пам’яті такого ще не було, а якщо і було, то подібні випадки можна перерахувати на пальцях однієї руки – протягом двох днів ФК «Здвиж» провів аж три поєдинки. У всіх цих матчах Іван Рудобаба відзначався забитими м’ячами. Звичайно, що гол у власні ворота ми викреслимо, а от хет-трик у ворота «Арсеналу-17» і три м’ячі «Укрелітцентру» залишаться.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. В’ячеслав Рудий («Укрелітцентр»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Дмитро Сисоєв («Нікос»)

РОЗВЯЗКА ТУРУ. «Нікос» 3:3 FC Binotel
Як не намагалися ці команди вирвати перемогу один в одного, їм просто судилося зіграти внічию, і будь-які дії не могли цьому завадити. За рахунку 2:2 «Нікос» зміг вирватися у лідери. До фінального свистка залишалися якісь там секунди, однак «телефоністи» змогли знову відновити паритет. Кожна з команд грала лише на перемогу, проте зрештою мусила погодитися на мирову. Остання зіграла на руку «Укрелітцентру», який за тур до кінця виграв відбір у групі С.
РОДЗИНКА ТУРУ.  Примхи долі «Здвижу»
У суботу ФК «Здвиж» куражився у матчі проти «Арсеналу-17», здобувши перемогу із захмарним рахунком 14:1, а вже наступного дня самі були змушені 10 разів витягати м’яч із сітки власних воріт у грі з «Укрелітцентром». Таке буває у футболі – сьогодні ти Голіаф, а наступного дня ти вже приміряєш на себе роль Давида.