Порушники ліги

(098)427-71-85
Футбол Вияр Укркубок Seco
Soccer

Леон (Золотий Вік) 6:8 Легион FC Noosphere 5:2 Роджерс Легион 11:2 Архістрой МФК Запоріжсталь 1:4 Поїхали з нами Кока-Кола 0:3 Титан Элита Хорт-НА 3:6 Леон (Золотий Вік)


Таблиця

і о
1МФК Запоріжсталь2055
2Титан2046
3Поїхали з нами2045
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Осадчук 18 30 1.67
2 Корешков 15 27 1.8
3 Трусько 19 22 1.16
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ
ПОРУШЕННЯ

Лумпов
Герман

FC Noosphere

3 тур7 тур7 тур7 тур5 тур9 тур6 тур

Охват
Олександр

Легион

6 тур8 тур18 тур18 тур

Алтухов
Дмитро

Элита Хорт-НА

3 тур6 тур6 тур15 тур

Герасімов
Віталий

Легион

9 тур12 тур8 тур11 тур18 тур15 тур20 тур

Шатський
Микита

Поїхали з нами

5 тур8 тур15 тур

Повх
Олексій

Титан

8 тур13 тур

ВОВЧЕНКО
МАКСИМ

Титан

8 тур15 тур

Власович
Анатолій

Легион

18 тур

Кітаєв
Андрій

Элита Хорт-НА

13 тур

Піскун
Денис

Легион

1 тур1 тур7 тур6 тур

Тур
Денис

Титан

7 тур9 тур14 тур20 тур

Дубницький
Денис

МФК Запоріжсталь

5 тур13 тур15 тур19 тур

Тiмченко
Сергiй

Леон (Золотий Вік)

2 тур10 тур14 тур19 тур

Палей
Данило

Легион

7 тур12 тур10 тур15 тур

Харенко
Павло

Архістрой

2 тур4 тур8 тур19 тур

Позняков
Ілля

Легион

10 тур13 тур17 тур

Студенников
Павло

Титан

9 тур16 тур19 тур

Бадр
Еддіне

Архістрой

10 тур14 тур17 тур

Подрiз
Артем

Леон (Золотий Вік)

9 тур10 тур14 тур

Алферов
Семен

Искра

16 тур19 тур15 тур

Гуцуляк
Кирило

FC Noosphere

2 тур15 тур

Швец
Сергій

Легион

7 тур10 тур

Джебаров
Богдан

Легион

1 тур6 тур

Назаренко
Артем

Роджерс

13 тур20 тур

Єсаулов
Дмитро

Титан

8 тур20 тур

Високолян
Дмитро

Кока-Кола

3 тур9 тур

Панасенко
Олександр

FC Noosphere

14 тур19 тур

Капітан
Артем

Элита Хорт-НА

5 тур2 тур

Тятенков
Кирило

МФК Запоріжсталь

9 тур18 тур

Васильєв
Євген

Кока-Кола

1 тур17 тур

Разінін
Віталій

Архістрой

4 тур10 тур

Сердюк
Богдан

Кока-Кола

12 тур20 тур

Кісельов
Вячеслав

Элита Хорт-НА

8 тур18 тур

Танащук
Володимир

Архістрой

13 тур18 тур

Резанов
Ігор

AFC Postman

10 тур19 тур

Великанов
Сергій

AFC Postman

19 тур17 тур

Киртока
Микита

МФК Запоріжсталь

10 тур

Косьянов
Олександр

Легион

12 тур

Олейник
Михайло

Легион

18 тур

Рибалко
Станіслав

Роджерс

10 тур

Оніщенко
Володимир

Роджерс

5 тур

Колєснік
Єгор

Титан

13 тур

Хабаров
Володимир

Элита Хорт-НА

11 тур

Косюк
Сергій

Поїхали з нами

9 тур

Ігнатуша
Григорій

FC Noosphere

11 тур

Панченко
Олександр

FC Noosphere

5 тур

Ляпкін
Вадим

FC Noosphere

7 тур

Бідний
Олександр

МФК Запоріжсталь

17 тур

Михайлов
Олександр

МФК Запоріжсталь

20 тур

Ульянченко
Артур

Элита Хорт-НА

15 тур

Водолажський
Станіслав

Элита Хорт-НА

13 тур

Педенко
Владислав

Элита Хорт-НА

6 тур

Аббасов
Дмитро

Титан

10 тур

Галенда
Петро

Титан

16 тур

Коновалов
Денис

Леон (Золотий Вік)

10 тур

Кунах
Данило

AFC Postman

10 тур

Бугайчук
Ігор

AFC Postman

11 тур

Осадчук
Антон

Леон (Золотий Вік)

20 тур

Терещенко
Андрiй

Леон (Золотий Вік)

18 тур

Борзенко
Денис

Поїхали з нами

8 тур

Заяць
Костянтин

Поїхали з нами

8 тур

Кошель
Олексій

Архістрой

6 тур

Затонський
Леонід

МФК Запоріжсталь

15 тур

Жермаль
Альберт

МФК Запоріжсталь

5 тур

Ніколаєв
Віталій

Архістрой

8 тур

Резніченко
Ярослав

Архістрой

8 тур

Романенко
Iван

FC Noosphere

19 тур

Мельник
Ілля

FC Noosphere

5 тур

Кологойда
Денис

Поїхали з нами

3 тур

Єрмократ\'єв
Антон

Кока-Кола

5 тур

Алтинбаєв
Ильдар

Архістрой

12 тур

Беспрозванний
Артур

Элита Хорт-НА

9 тур

Яновський
Руслан

Элита Хорт-НА

19 тур

Задорожний
Андрій

Роджерс

19 тур

Дмитренко
Андрій

Архістрой

12 тур

Коньков
Євген

МФК Запоріжсталь

11 тур

Сінько
Євген

Легион

12 тур

Ширипа
Данило

Поїхали з нами

14 тур

Яковенко
Артур

Искра

10 тур

Безверхней
Олексій

Искра

16 тур

Чернов
Юрій

Искра

12 тур

Марченко
Владислав

Искра

19 тур

Бородовко
Ілля

Искра

15 тур

Аверін
Дмитро

AFC Postman

16 тур

Чубич
Антон

AFC Postman

14 тур

Кардаш
Ігор

Леон (Золотий Вік)

20 тур

Панченко
Олексій

AFC Postman

19 тур

Зимин
Костянтин

Легион

17 тур

Назаров
Євгеній

Титан

13 тур

Шудрик
Сергій

Титан

18 тур

Кернажицький
Сергій

Элита Хорт-НА

13 тур

Тіщенко
Максим

Титан

15 тур

Гайдаржиський
Євген

Поїхали з нами

19 тур