Мини футбол LIVE V9KY
Футбол Полиграфия Европав

Fabrika 0:2 Nikolaev PM Moldova 1:0 FC Kharkov FC Odessa 4:0 Armenia EX-PM 4:1 Georgian Rockets PM Moldova 0:1 Wild West Fabrika 6:2 Lemberg FC Odessa 1:1 Kyiv EX-PM 3:1 Abilardo Nikolaev 4:2 Lemberg FC Kharkov 1:2 Wild West Georgian Rockets 1:4 Abilardo Armenia 0:2 Kyiv Nikolaev 5:6 PM Moldova Wild West 3:4 Fabrika EX-PM 3:2 Kyiv FC Odessa 2:7 Abilardo Georgian Rockets 4:0 Armenia Abilardo 0:1 PM Moldova EX-PM 3:2 Fabrika Abilardo 6:1 Fabrika PM Moldova 0:2 EX-PM


Таблиця

і о
1Nikolaev26
2Fabrika23
3Lemberg20
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 8 Коник 5 6 1.2
2 Suhotin 3 5 1.67
2 Giorgi 3 5 1.67
дивитись

Дискваліфікація

дивитись


LIVE
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Очікуються
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 2 тур 27 Січня 13:00 3 Монолит-ST Wood VS LP Team
Київ 2 тур 27 Січня 13:50 3 Indigo project VS «Шулявка Юнайтед»
Київ 2 тур 27 Січня 14:35 1 МФК Филлер VS РСК Флагман
Київ 2 тур 27 Січня 14:40 3 ФК Металлист-Киев VS ДФК Славные парни
Київ 2 тур 27 Січня 15:00 2 FC Pegas VS БФ "Товариство разом за життя"
Київ 2 тур 27 Січня 15:25 1 «Авентин» VS «Любі Друзі»
Київ 2 тур 27 Січня 15:30 3 AFC Lazio VS КЗПТО-2
Київ 2 тур 27 Січня 15:50 2 УкрЕлітЦентр 2 VS Київ Біо Клімат
Київ 2 тур 27 Січня 16:15 1 Торнадо VS Granda
Київ 2 тур 27 Січня 16:20 3 ФТ Геркулес VS V.S.P
Київ 2 тур 27 Січня 16:40 2 «Маттерхорн» VS Петарда
Київ 2 тур 27 Січня 17:05 1 AFC Troya VS Кристал
Київ 2 тур 27 Січня 17:10 3 АФК НК VS Телеканал Футбол 1,2
Київ 2 тур 27 Січня 17:30 2 «Прем’єр Палац» VS Мустанг
Київ 2 тур 27 Січня 17:55 1 ФК Одесcа VS Dresdner
Київ 2 тур 27 Січня 18:00 3 AFC «Flagman» VS Uptown
Київ 2 тур 27 Січня 18:20 2 Closer United VS "Миротворець OldBoys"
Київ 2 тур 27 Січня 18:45 1 Salateira VS FC DOMINUS
Київ 2 тур 27 Січня 18:50 3 FC ProfiTent VS FC Wings
Київ 2 тур 27 Січня 19:10 2 Unity VS SC Olympia Sport
Київ 2 тур 27 Січня 19:35 1 KFC Leon VS Бригантина
Київ 2 тур 27 Січня 19:40 3 Бризореза VS Ан Нур
Київ 2 тур 27 Січня 20:00 2 AFC Sparta VS Partstore
Київ 2 тур 27 Січня 20:30 3 FC NIKA VS ФК Родос
Київ 2 тур 28 Січня 09:35 2 FC Messa VS FC Phoenix
Київ 2 тур 28 Січня 10:00 1 СНВ VS TURBO
Київ 2 тур 28 Січня 10:25 2 S.K.I.L.L. VS ПБФ
Київ 2 тур 28 Січня 10:50 1 MFC Athletic VS Underdog
Київ 2 тур 28 Січня 10:50 1 Atletico VS WinWinCars
Київ 2 тур 28 Січня 11:15 2 MFC Athletic VS Underdog
Київ 2 тур 28 Січня 11:40 1 FC Dragons VS FC Olymp
Київ 2 тур 28 Січня 12:05 2 Playtika VS FC Milky Dogs
Київ 2 тур 28 Січня 12:30 1 ФК Талан VS FC Vtoris+
Київ 2 тур 28 Січня 12:55 2 Оболонь VS Restorator
Київ 2 тур 28 Січня 13:20 1 Ikarus VS Hammers
Київ 2 тур 28 Січня 13:45 2 «Бандерлона» VS Ajax
Київ 2 тур 28 Січня 14:10 1 «Ф-Енерджі» VS «Скіф»
Київ 2 тур 28 Січня 14:35 2 КБТ VS ФК Донецк
Київ 2 тур 28 Січня 15:00 1 A.F.C Svyatosh VS Wolves
Київ 2 тур 28 Січня 15:25 2 ФК Фаворит VS AFC San Grano
Київ 2 тур 28 Січня 15:50 1 Rastafari VS Rocket Power
Київ 2 тур 28 Січня 16:15 2 ФК Авіаліга VS FC Warriors
Київ 2 тур 28 Січня 16:40 1 ST Wood VS Перун
Київ 2 тур 28 Січня 17:05 2 МФК «Горняк» VS VUSO
Київ 2 тур 28 Січня 17:30 1 ФК Донбас+ VS Bravo+
Київ 2 тур 28 Січня 17:55 2 AFC Miners VS «Hermes»
Київ 11 тур 28 Січня 18:20 1 «Миротворець NewSchool» VS FC Sorry Бабушка
Київ 11 тур 28 Січня 18:45 2 MFC Ataman VS AFC Bender
Київ 11 тур 28 Січня 19:10 1 «Ібіс» VS «Фокстрот ГК»
Київ 11 тур 28 Січня 19:35 2 Ciklum VS ФК «Троя»
Київ 11 тур 28 Січня 20:00 1 «Укрелітцентр» VS FC Vtoris
Київ 11 тур 28 Січня 20:25 2 Generals VS AFC Staff
Київ 11 тур 28 Січня 20:50 1 АФК «Хунта» VS АФК «Миротворець»
Київ 11 тур 28 Січня 21:15 2 «Віді-трейд» VS Breeze
Київ 11 тур 28 Січня 21:40 1 АФК «Хунта NEXT» VS Казакі