(093)273-57-67
Parimatch Укркубок Parimatch Seco
Футбол Soccer Parimatch3

«Форсаж» (Одеса) 1:0 ФК «ВіЯр» (Київ) New Tone (Одеса) 5:1 A.F.C Svyatosh (Київ) ФК «ВіЯр» (Київ) 2:1 «Шахтар» (Івано-Франківськ) A.F.C Svyatosh (Київ) 0:3 A. F. C. AVTODZEN «Шахтар» (Івано-Франківськ) 3:0 «Форсаж» (Одеса) A. F. C. AVTODZEN 1:3 New Tone (Одеса) GEEK (Одеса) 8:0 АФК «Хунта» (Київ) «Hop Hey Юг» (Одеса) 0:4 FC Dominus (Бориспіль) АФК «Хунта» (Київ) 1:4 ФК «Альянс» (Бровари) FC Dominus (Бориспіль) 0:0 МФК «А-Таксі» (Вінниця) ФК «Альянс» (Бровари) 0:9 GEEK (Одеса) МФК «А-Таксі» (Вінниця) 6:1 «Hop Hey Юг» (Одеса) МФК «Пальміра» (Одеса) 5:1 «Ібіс» (Київ) Gladiators (Одеса) 1:1 TEC VIT EXPORT (Київ) «Ібіс» (Київ) 0:0 «Поліпласт» (Бровари) TEC VIT EXPORT (Київ) 3:1 Сухачевка (Дніпро) «Поліпласт» (Бровари) 1:5 МФК «Пальміра» (Одеса) Сухачевка (Дніпро) 2:4 Gladiators (Одеса) FC Sofiya-City (Київ) 2:0 «Нікос» (Київ) AFC Evraztrade (Київ) 1:3 VUSO (Київ) «Нікос» (Київ) 1:6 «Арсенал» (Очаків) VUSO (Київ) 5:0 «Екстрим» (Чернівці) «Арсенал» (Очаків) 1:1 FC Sofiya-City (Київ) «Екстрим» (Чернівці) 0:5 AFC Evraztrade (Київ) AFC Evraztrade (Київ) 2:0 «Нікос» (Київ) FC Sofiya-City (Київ) 5:0 «Екстрим» (Чернівці) TEC VIT EXPORT (Київ) 0:1 «Поліпласт» (Бровари) «Ібіс» (Київ) 1:0 Сухачевка (Дніпро) FC Dominus (Бориспіль) 3:4 АФК «Хунта» (Київ) ФК «Альянс» (Бровари) 0:1 «Hop Hey Юг» (Одеса) A. F. C. AVTODZEN 0:1 «Форсаж» (Одеса) ФК «ВіЯр» (Київ) 0:1 A.F.C Svyatosh (Київ) «Шахтар» (Івано-Франківськ) 4:1 AFC Evraztrade (Київ) New Tone (Одеса) 10:9 FC Sofiya-City (Київ) GEEK (Одеса) 2:1 «Поліпласт» (Бровари) МФК «А-Таксі» (Вінниця) 2:0 «Ібіс» (Київ) МФК «Пальміра» (Одеса) 5:0 АФК «Хунта» (Київ) Gladiators (Одеса) 4:0 «Hop Hey Юг» (Одеса) «Арсенал» (Очаків) 1:2 «Форсаж» (Одеса) VUSO (Київ) 0:1 A.F.C Svyatosh (Київ) «Шахтар» (Івано-Франківськ) 1:3 New Tone (Одеса) GEEK (Одеса) 3:1 МФК «А-Таксі» (Вінниця) МФК «Пальміра» (Одеса) 3:0 Gladiators (Одеса) «Форсаж» (Одеса) 4:1 A.F.C Svyatosh (Київ) New Tone (Одеса) 7:3 GEEK (Одеса) МФК «Пальміра» (Одеса) 1:0 «Форсаж» (Одеса) New Tone (Одеса) 1:2 МФК «Пальміра» (Одеса)

МАТЧ ТУРУ. A.F.C Svyatosh 4:3 FC Getman Kyiv
Вау, яка красива нова форма у FC Getman Kyiv! Кольору бордо в поєднанні з чорним. Допоможе? Здавалося, що так, адже дуже часто команди в подібних випадках перемагають. Дуже впевнено розпочали «козаки», активно, з пресингом на чужій половині поля, і вийшли вперед на п’ятій хвилині, коли Роман Кучма ударом з розвороту відкрив рахунок у матчі. Але в A.F.C Svyatosh є Олексій Шевчук – втік цей метеор флангом, вийшов на побачення з Ігором Криворучком. Воротар м’яч зупинив, але круглий злетів у повітря, і Шевчук головою відправив його в порожні ворота. Гості моментально знову вийшли вперед: скориставшись провалом в обороні, Олександр Степаненко відкрився під пас з глибини зі штрафного та зробив свою справу. А в середині тайму рахунок став уже 1:3. Це Кучма знову ж таки ударом з розвороту завершив випад «козаків». На повну нарешті увімкнулися святошинці, і гра стала цілковито рівною, про що свідчать цифри, де лише за обводками «синьо-біло-чорні» мали помітну перевагу. На 15-й хвилині скоротив відстань у рахунку Сергій Лашко після прекрасних, інакше не скажеш, дій Олександра Сахна на вістрі атаки. А на перерви команди пішли за рівного рахунку – на останніх секундах втік Шевчук, виклав м’яч під удар Антону Кравченку – 3:3. У другому таймі, який проходив з рівними шансами на успіх, своїм моментом скористався лише A.F.C Svyatosh. Після обрізки суперників у центрі поля, Євгеній Бортнійчук віддав на Шевчука, а той з лівого флангу атаки відправив м’яч у дальній кут. Сталося це на 33-й хвилині. Час у FC Getman Kyiv ще був, під завісу гри команда перейшла на гру у п’ять польових, але врятуватися не змогла.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олексій Шевчук (A.F.C Svyatosh)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Антон Фурсенко («Скіф»)

ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. A.F.C Svyatosh, ST Wood, «Скіф»
У матчах MIF – ST Wood і TEC VIT EXPORT – «Скіф» довгий час тримався рахунок 1:1 (у другому випадку – взагалі з другої по 38-му хвилину), але в цих матчах таки були переможці!
КАМБЕК ТУРУ. FC Vtoris  4:4 «Агросем» (з рахунку 4:1)
Навтикати треба «переробникам» (гадаємо, Владислав Мамалат саме так і зробив). Розлабилися, вирішивши, що матч уже виграно, – поплатилися. Що, звісно, не принижує досягнення «Агросему», який вкотре проявив незламний характер. І навіть перемогу міг вирвати…

Автор: Віктор Петрушов