(073)263-00-10
(067)451-20-81
Фаворит Спорт Eldorado Vuso Футбол
Колонки Европав SELECT Фаворит Спорт

МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ 1:2 Торнадо PVM 3:1 Mеталург Торнадо 3:4 FC Vtoris Mеталург 4:2 ФК Аристократ FC Vtoris 1:2 МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ ФК Аристократ 1:1 PVM Торнадо 3:4 Mеталург PVM 7:1 FC Vtoris Торнадо 1:8 FC Vtoris Mеталург 0:5 PVM

МАТЧ ТУРУ. Bravo+ 2:2 FC Sorry Бабушка
У цій щотижневій номінації не могло бути іншого матчу, окрім центрального в 13-му турі. Доволі часто ми пишемо про те, що команди продемонстрували футбол найвищого ґатунку. Так от – це все навіть і близько не стояло до того футболу, який продемонстрували саме ці суперники. Можливо, значно підсилювало загальне враження те, що це була одна з перших вирішальних битв за підсумкове чемпіонство, але тим не менше... Буквально з першої секунди гравці Bravo  продемонстрували наскільки вони налаштовані та зарядженні на двобій. Якщо до цього поєдинку були розмови про те, що команда не може віднайти свою минулорічну гру, то тут вболівальники побачили саме той Bravo , а можливо навіть кращий. Уже на четвертій хвилині Олександр Єременко забив швидкий м’яч, але його команда не стала відсиджуватися в обороні, як дехто звик, а продовжила тиснути на суперника. Коли ж після півгодини гри Сергієві Степанчуку вдалося подвоїти рахунок, то шанси «клаберів» почали здаватися доволі примарними. За десять хвилин до кінця «браві» тепер уже точно мали змогу грати за рахунком і ловити опонента на контратаках. У цей час гості взяли тайм-аут, щоби перебудуватися, і вийшли на поле, обравши досить ризиковий варіант. Грати було ще півтайму, а футболісти FC Sorry Бабушка вже перейшли на гру в п’ять польових. Проти такої команди, як Bravo , це здавалося самогубством, адже одна-єдина помилка, гол в порожні ворота – і можна було би закінчувати матч. Однак гості змогли майже одразу зусиллями Олександра Зубленка скоротити відставання до мінімуму. У голові промайнула думка, що тепер-то голкіпер повернеться у ворота, адже, повторюємося, часу ще залишалося предостатньо. Однак Горщинський, який виконував роль воротаря, і компанія вирішили не відходити від обраного плану. Декілька разів Володимир Ткачьов намагався поцілити в порожні ворота суперника зі своєї половини, але йому раз-у-раз бракувало влучності. На останніх хвилинах у боротьбі за верховий м’яч вище всіх вистрибнув Руслан Чередніченко і головою не сильно, але влучно пробив – снаряд від дальньої стійки опинився-таки в воротах «жовто-чорних». Радості гравців FC Sorry Бабушка не було меж. На те, щоби виявити врешті-решт переможця двобою в суперників уже просто не було часу, і фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию 2:2, якій десь тихесенько зрадів Владислав Мамалат…

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Владислав Горщинський (FC Sorry Бабушка)
У центральному протистоянні туру було багато яскравих особистостей – Олександр Єременко, який постійно загрожував воротам суперника, Заріцький і Сидорчук, Чередніченко, який врятував гру для «клаберів». Однак ми зупинили вибір саме на Владиславі, який в критичний для команди момент зайняв місце у воротах, але здебільшого став мозковим центром атак FC Sorry Бабушка. Від його диригентських якостей залежало, чи зможуть «клабери» забити такі бажані м’ячі в ворота суперника. На нашу думку, якби не Горщинський, то цього камбеку могло і не бути, тому саме 11-й номер FC Sorry Бабушка стає переможцем в номінації «гравець туру» на цьому тижні.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Дмитро Бурдужа («Фокстрот ГК»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Володимир Вовнянко («Укрелітцентр»)