ДВС 1 Столиця 4:6 ФК Імпульс АЛЗО 5:3 Буфет Грифони-2 0:5 Барса

1 Кулиш 8 17 2.13
2 Шевченко 6 13 2.17
3 Коміссаров 8 13 1.63

ФК Імпульс VS Фортуна

Тур розпочався матчем між командами, які знаходяться в нижній половині турнірної таблиці – ФК «Імпульс» і «Фортуна». «Імпульсивні» захопили ініціативу на початку зустрічі і домінували на полі, результатом цього став забитий м’яч. Швидкий гол трохи приголомшив «червоних», і їм знадобився якийсь час, щоби прийти до тями. У середині першого тайму «щасливці» вже повністю контролювали гру, нарощуючи власну перевагу в рахунку, тож вони й святкували успіх – 6:2. Після матчу капітан «Фортуни» Володимир Рибас відзначив, що задоволений діями партнерів, які реалізували в грі те, що вони відпрацьовували на тренуваннях, однак його непокоїть розслабленість команди в кінці зустрічі, через яку вони могли втратити три очки. Гравець «імпульсивних» Андрій Боженко зазначив, що причиною поразки став спад у грі протягом другого тайму, окрім цього відмітив незіграність в завершальній фазі атак, а все через жагу кожного партнера забити самому та допомогти своїй команді, що в результатів призводило до змарнованих моментів. Хотілося б підбадьорити колектив ФК «Імпульс», який з кожною грою додає у фізичному та ігровому плані і побажати їм успіхів в подальших матчах. «Щасливців» же вітаємо з перемогою і трьома очками.