1 Шевченко 9 22 2.44
2 Кулиш 9 18 2
3 Іба 7 13 1.86

ФК Свет Шахтера VS Буфет

Фаворитом перед матчем вважалась команда «помаранчевих», однак зі стартовим свистком їх опоненти здивували своїм напором. «Гірники», як і в попередньому матчі, діяли занадто спокійно та розмірено, тож, як підсумок, «зелені» відзначились на другій хвилині матчу і продовжили своє домінування. «Гірникам» вдалось зрівняти рахунок, ще в першому таймі, однак сказати, що цей гол виник внаслідок тиску на ворота «Буфету» складно, адже ініціатива все одно залишалась у «зелених». У другому таймі «гірники» почали діяти активніше, однак, захопившись атаками, пропустили у свої ворота два голи. Однак це не завадило їм, як і в попередньому турі, продемонструвати характер та здобути нічию на останніх хвилинах – 3:3. Капітан «зелених» Олександр Терьохін був трохи засмучений результатом, адже його команда втратила перемогу на останній хвилині матчу. Головною причиною підсумкового нічийного результату, на його думку, був поспіх партнерів наприкінці матчу, однак головне, що вони перервали серію програшів. Гравець «гірників» Андрій Слабінський поділився своїми враженнями після матчу, відзначивши, що вкотре його партнери занадто спокійно підходять до матчу та починають прокидатись тільки після пропущених м’ячів, однак нічия все ж є позитивним результатом, враховуючи, що за хвилину до закінчення зустрічі вони програвали.