1 Шевченко 9 22 2.44
2 Кулиш 9 18 2
3 Іба 7 13 1.86

Барса VS SYMBOL

Протистояння «Барса» – Symbol зацікавило чималу кількість глядачів. Суперники раніше зустрічались один з одним на інших турнірах, тому вони добре знали чого очікувати від опонента. «Каталонці» намагались грати дуже щільно з суперником, не даючи їм багато свободи, однак це не завадило тричі відзначитись команді Symbol у першому таймі. Зосередивши власні сили на обороні, «синьо-гранатові» в атаці змогли щось продемонструвати лише у другому таймі. Однак, пішовши в атаку, вони залишили чимало простору для гравців суперника, які регулярно цим користувались. Тренер «синьо-гранатових» Денис Кулаков відзначив силу суперника та поскаржився на низьку реалізацію моментів його командою. Як підсумок, протистояння закінчилось за рахунку 8:3 на користь команди Symbol.