1 Шевченко 9 22 2.44
2 Кулиш 9 18 2
3 Іба 7 13 1.86

SYMBOL VS ДВС 1 Столиця

У перенесеному матчі дев’ятого туру зустрічались Symbol і ДВС «1 Столиця». У цьому поєдинку лідер чемпіонату діяв спокійно, не поспішаючи, регулярно залучав голкіпера до атак, однак суперник доволі вдало захищався, граючи на контратаках. Перший тайм закінчився доволі несподівано – з рахунком 4:3 на користь команди Symbol. Цьому результату «виконавці» мають завдячувати своєму форварду Олександру Кулишу, який відзначився хет-триком і мав ще кілька можливостей забити. Після перерви «бордові» внесли деякі корективи у тактичну схему, і це принесло результат. У ворота суперника влетіло ще сім «сухих» голів – 11:3. Після гри капітан «виконавців» Юрій Радіонов зазначив, що, на жаль, його команді не вистачило фізики та кількості гравців для того, щоби протистояти супернику на високому рівні, протягом всього матчу.