1 Шевченко 9 22 2.44
2 Кулиш 9 18 2
3 Іба 7 13 1.86

ФК Свет Шахтера VS ДВС 1 Столиця

Тур відкривався зустріччю між ФК «Свет шахтера» та ДВС «1 Столиця». Обидві команди вже не мали ніякої турнірної мотивації, тому продемонстрували видовищний футбол. «Гірники» провели поки що найкращий матч в цьому чемпіонаті – можливо, тягар відповідальності трохи заважав їм раніше. Перший тайм пройшов під диктовку «помаранчевих», які демонстрували комбінаційний футбол, а їх опонентам ніяк не вдавалось налагодити власну гру. На перерву команди пішли за рахунку 4:0 на їхню користь. Перерва пішла на користь «виконавцям», їм майже вдалось зрівняти рахунок, однак «гірники» вчасно схаменулись та довели матч до перемоги. Підсумковий рахунок матчу – 12:4 на користь команди ФК «Свет шахтера». Після гри капітан ДВС «1 Столиця» Юрій Родіонов зазначив, що для перемоги його команді не вистачило замін для підсилення гри, окрім цього було завдання допомогти виграти бомбардирську гонку їх форварду Олександру Кулишу, однак він зміг відзначитись забитим м’ячем лише одного разу.