1 Шевченко 9 22 2.44
2 Кулиш 9 18 2
3 Іба 7 13 1.86

АЛЗО VS FC Sporting

У цій зустрічі вирішувалася доля останньої путівки до Суперлігу, для цього «АЛЗО» мусив здолати невмотивований FC Sporting і сподіватись на осічку «Фортуни». Однак перші хвилини матчу показали, що здобути три очки в цьому поєдинку їм буде дуже важко. «Лісабонці» майже не випускали «білих» з власної половини поля, проводячи атаку за атакою. Свисток на перерву зафіксував рахунок 7:0 на користь «лісабонців». Після перерви малюнок гри не змінився. Гравці «АЛЗО» так і не змогли знайти аргументів, щоби нав’язати опонентам свою гру, тож у підсумку матч закінчився впевненою перемогою FC Sporting з рахунком 15:2. Отже, «АЛЗО» знову буде виступати у Вищій лізі, як і в попередньому чемпіонаті. У післяматчевому коментарів капітан FC Sporting Давид Дробин зазначив, що задоволений діями партнерів і підсумковим результатом, окрім цього розкрив таємницю успішного матчу: це бажання партерів допомогти Олександру Шевченку стати кращим бомбардиром першої частини, а результатом цих зусиль став його покер. Капітан «АЛЗО» Микола Симинченко поділився враженнями після матчу, відмітивши бойову гру між командами та залишився незадоволеним настроєм гравців на поєдинок.