1 Шевченко 9 22 2.44
2 Кулиш 9 18 2
3 Іба 7 13 1.86

Буфет VS Фортуна

Останній матч першої частини чемпіонату подарував чимало емоцій. В очному протистоянні «Буфет» і «Фортуна» розігрували останню путівку до Суперліги. Після поразки «АЛЗО» саме цей матч вирішував, хто ж займе п’яте місце. З перших хвилин матчу «зелені» приголомшили не тільки мене та інших глядачів і вболівальників, але й своїх опонентів злагодженою, динамічною та комбінаційною грою. Гравці «Буфету» регулярно завершували власні атаки гостротою біля воріт «червоних». Їх гра разюче відрізнялась від попередніх матчів, хоча гравці – ті ж самі. Після першого тайму рахунок був 2:1 на користь «зелених», і інтрига ще залишалась. Однак у другому таймі втома «щасливців» почала давати про себе знати. Перевага в рахунку все збільшувалась. Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу «Буфету» з рахунком 7:1. Після матчу капітан «Фортуни» Володимир Рибас був засмучений прикрою поразкою та відзначив, що фізичних кондицій не виставило його партнерам для того, щоби поборотися на рівних з опонентом.