2 Кулиш 9 18 2
3 Іба 7 13 1.86

2018-06-12 14:45:56

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Харкова «В9ку». Відбірковий етап. 7 тур

Сьомий тур чемпіонату «В9ку» в Харкові подарував нам поєдинки, в яких кожна команда демонструвала характер. У головному матчі туру Symbol здолав «Барсу». ФК Свет шахтера» вперше втратив очки, сталося це в поєдинку з «Буфетом». По три бали в запеклій боротьбі зі своїми суперниками здобули «Фортуна» та FC Sporting. А в перенесеному матчі дев’ятого туру команді Symbol довелось прикласти зусиль, щоби здолати ДВС «1 Столиця».

Фортуна сама обрала переможця

Тур розпочався матчем між командами, які знаходяться в нижній половині турнірної таблиці – ФК «Імпульс» і «Фортуна». «Імпульсивні» захопили ініціативу на початку зустрічі і домінували на полі, результатом цього став забитий м’яч. Швидкий гол трохи приголомшив «червоних», і їм знадобився якийсь час, щоби прийти до тями. У середині першого тайму «щасливці» вже повністю контролювали гру, нарощуючи власну перевагу в рахунку, тож вони й святкували успіх – 6:2. Після матчу капітан «Фортуни» Володимир Рибас відзначив, що задоволений діями партнерів, які реалізували в грі те, що вони відпрацьовували на тренуваннях, однак його непокоїть розслабленість команди в кінці зустрічі, через яку вони могли втратити три очки. Гравець «імпульсивних» Андрій Боженко зазначив, що причиною поразки став спад у грі протягом другого тайму, окрім цього відмітив незіграність в завершальній фазі атак, а все через жагу кожного партнера забити самому та допомогти своїй команді, що в результатів призводило до змарнованих моментів. Хотілося б підбадьорити колектив ФК «Імпульс», який з кожною грою додає у фізичному та ігровому плані і побажати їм успіхів в подальших матчах. «Щасливців» же вітаємо з перемогою і трьома очками.

Перша осічка «гірників», або «Буфет» повертається до боротьби за Суперлігу

Фаворитом перед матчем вважалась команда «помаранчевих», однак зі стартовим свистком їх опоненти здивували своїм напором. «Гірники», як і в попередньому матчі, діяли занадто спокійно та розмірено, тож, як підсумок, «зелені» відзначились на другій хвилині матчу і продовжили своє домінування. «Гірникам» вдалось зрівняти рахунок, ще в першому таймі, однак сказати, що цей гол виник внаслідок тиску на ворота «Буфету» складно, адже ініціатива все одно залишалась у «зелених». У другому таймі «гірники» почали діяти активніше, однак, захопившись атаками, пропустили у свої ворота два голи. Однак це не завадило їм, як і в попередньому турі, продемонструвати характер та здобути нічию на останніх хвилинах – 3:3. Капітан «зелених» Олександр Терьохін був трохи засмучений результатом, адже його команда втратила перемогу на останній хвилині матчу. Головною причиною підсумкового нічийного результату, на його думку, був поспіх партнерів наприкінці матчу, однак головне, що вони перервали серію програшів. Гравець «гірників» Андрій Слабінський поділився своїми враженнями після матчу, відзначивши, що вкотре його партнери занадто спокійно підходять до матчу та починають прокидатись тільки після пропущених м’ячів, однак нічия все ж є позитивним результатом, враховуючи, що за хвилину до закінчення зустрічі вони програвали.

Нова форма окрилила FC Sporting

У третій грі сьомого туру зустрічались сусіди по турнірній таблиці FC Sporting і «Грифони-2». До поєдинку колективи підходили з однаковим очковим доробком, тому матч був «за шість очок». Двобій видався запеклим, з чималою кількістю фолів і жовтих карток. На полі домінували «лісабонці», які напередодні отримали нову форму та горіли бажанням зробити все для вдалого дебюту в ній. Вони знову застосували тактику з п’ятьма польовими гравцями, до якої виявились неготовими «жовто-сині». «Грифони-2» змогли адаптуватись до цієї тактики тільки під кінець зустрічі, коли рахунок був 0:3 не на їх користь. Вони змогли відквитати два м’ячі, при цьому пропустили ще одного разу. Тож фінальний свисток зафіксував перемогу FC Sporting з рахунком 4:2. Капітан «жовто-синіх» Ілля Оболенцев після матчу зазначив, що головною причиною поразки стала відсутність ряду гравців, які, без сумніву, допомогли б команді в цій зустрічі, однак, не зважаючи на цю поразку, його колектив продовжить боротись за потрапляння до Суперліги. У свою чергу капітан «лісабонців» Давид Дробин відмітив бажання своїх партнерів перемогти, яке виявилося більшим, ніж у досвідченого суперника, однак залишився незадоволеним останніми хвилинами гри з боку свої гравців, які змусили похвилюватись та припустилися кількох помилок.

Перемога на принциповим суперником вдвічі приємніша

Протистояння «Барса» – Symbol зацікавило чималу кількість глядачів. Суперники раніше зустрічались один з одним на інших турнірах, тому вони добре знали чого очікувати від опонента. «Каталонці» намагались грати дуже щільно з суперником, не даючи їм багато свободи, однак це не завадило тричі відзначитись команді Symbol у першому таймі. Зосередивши власні сили на обороні, «синьо-гранатові» в атаці змогли щось продемонструвати лише у другому таймі. Однак, пішовши в атаку, вони залишили чимало простору для гравців суперника, які регулярно цим користувались. Тренер «синьо-гранатових» Денис Кулаков відзначив силу суперника та поскаржився на низьку реалізацію моментів його командою. Як підсумок, протистояння закінчилось за рахунку 8:3 на користь команди Symbol.

Не вистачило «столичним» свіжості для створення сенсації

У перенесеному матчі дев’ятого туру зустрічались Symbol і ДВС «1 Столиця». У цьому поєдинку лідер чемпіонату діяв спокійно, не поспішаючи, регулярно залучав голкіпера до атак, однак суперник доволі вдало захищався, граючи на контратаках. Перший тайм закінчився доволі несподівано – з рахунком 4:3 на користь команди Symbol. Цьому результату «виконавці» мають завдячувати своєму форварду Олександру Кулишу, який відзначився хет-триком і мав ще кілька можливостей забити. Після перерви «бордові» внесли деякі корективи у тактичну схему, і це принесло результат. У ворота суперника влетіло ще сім «сухих» голів – 11:3. Після гри капітан «виконавців» Юрій Радіонов зазначив, що, на жаль, його команді не вистачило фізики та кількості гравців для того, щоби протистояти супернику на високому рівні, протягом всього матчу.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Сергій Косенко («Буфет»)
Діяв переконливо в рамці воріт, постійно рятуючи своїх партнерів, і регулярно розпочинав атаки своєї команди. Окрім успішного виконання своїх прямих обов’язків Сергій Косенко відзначився голом, майже від своїх воріт, перекинувши м’яча через голкіпера суперника.
ЗАХИСНИК ТУРУ.  Артем Кубась («Буфет»)
У матчі проти «гірників» діяв напрочуд вдало при захисті власних воріт, зруйнував чимало атак суперника та регулярно підключався до атак своєї команди.
БОМБАРДИР ТУРУ. Олександр Лукашенко (Symbol)
Забив три м’ячі за два матчі, тим самим допомігши своїй команді одержати дві перемоги в цьому турі. Регулярно завершував атаки та не цурався відпрацьовувати у захисті.
ГЕРОЙ ТУРУ. Ігор Тесленко (ФК «Свет шахтера»)
У другому турі поспіль приносить очки власній команді, забиваючи на останніх хвилинах матчів. У попередньому турі приніс перемогу над «АЛЗО». У цьому турі Ігор Тесленко відзначився голом у грі з «Буфетом», допомігши  зрівняти рахунок на табло.
ОДИН В ПОЛІ НЕ ВОЇН. Олександр Кулиш (ДВС «1 Столиця»)
Відзначився хет-триком у ворота лідера чемпіонату, команди Symbol. Регулярно обігравав захисників суперника і міг відзначитись ще кількома голами, однак йому не вистачало допомоги партнерів.

Автор: Євген Новіков