ДВС 1 Столиця 4:6 ФК Імпульс АЛЗО 5:3 Буфет Грифони-2 0:5 Барса

3 Коміссаров 8 13 1.63

2018-06-13 16:15:26

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Група F. 7 тур

МАТЧ ТУРУ. «Оболонь» 3:5 «МаксБудЕнерго»
На футбольному полі відбулася справжня битва, та така, що аж іскри з очей летіли. Прокинувся навіть оператор, який, знімаючи матчі з десятої ранку до десятої вечора, почав уже було куняти. Від гри неможливо було відірвати очей, а команди билися з першої до останньої хвилини. Ніколи було ловити ґав і суддям, адже треба було попереджати та ще раз попереджати, а в кінці навіть «виписати» червону картку. «Оболонь» змогла зібратися непоганим складом, а тому відразу ж кинулася вперед, що дало свої плоди у вигляді двох м'ячів, однак суперник під кінець тайму зміг відновити паритет. Роззабивався капітан Максим Стасюк, який спочатку оформив дубль, а по перерві відзначився ще раз. Взагалі після відпочинку «будівельники» провернули справжні бліцкриг, відвантаживши у ворота суперника протягом десяти хвилин три м’ячі. Рахунок таким чином став уже 5:2 на користь гостей. «Оболонці» змогли один гол відіграти та кинулися на штурм, але кінець зустрічі запам’ятався численними фолами, жовтими і не тільки картками. На футбольному полі вирували емоції, а зустріч так і завершилася перемогою «МаксБудЕнерго».

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Максим Стасюк («МаксБудЕнерго»)
У критичний для команди момент повів її за собою та на своєму прикладі довів, що зустріч можна врятувати, а вся боротьба ще попереду. Відзначився, як ми вже згадували вище, хет-триком і більше того – ще й результативну передачу віддав. Таким чином гравець взяв участь у чотирьох з п’яти забитих голів своєї команди.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Андрій Гусак («МаксБудЕнерго»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Дмитро Білик («МаксБудЕнерго»)
БОМБАРДИР ТУРУ. Богдан Пальонко (AFC Staff+)
Шість м’ячів(!) з девяти загальнокомандних – на рахунку цього гравця, що відразу підняло його на третю сходинку в списку кращих бомбардирів
КАМБЕК ТУРУ. «Оболонь» 3:5 «МаксБудЕнерго» (з рахунку 2:0)
КОМАНДА ТУРУ. «МаксБудЕнерго»
РОЗЧАРУВАННЯ ТУРУ. «ПБФ»
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. Underdog 1:3 Mustang Taxi
Збір не те, що залишав бажати кращого, він був просто «ніяким». На гру прибуло лише три мушкетери і д’Артаньян (ну Олексій Самсонов точно схожий на книжкового гасконця, погодьтеся). Узяли до себе ще одного «гвардійця» і вийшли зі шпагами проти рушниць і гармат (ну саме так бачився цей поєдинок, враховуючи міць та безжалісність «мустангів»). Однак на ділі Underdog дав гідний бій супернику і поступився всього лише з рахунком 1:3. Це, до речі, найскромніша звитяга Mustang Taxi у відборі. Хто би міг подумати що вона станеться в матчі з останньою командою чемпіонату?