Календар матчів міста

(093)273-57-67
Parimatch Seco Parimatch Parimatch3
Футбол Soccer Укркубок

Sakartvelo 2:0 Back Office Team Wild West 4:0 NORTH FORCE East River 4:0 Armenia TSEMENT 1:2 ТЮЛЬКА Wild West 2:2 FABRIKA Sakartvelo 4:1 PM Moldova East River 3:1 Abilardo TSEMENT 6:0 Mykolaiv NORTH FORCE 0:3 FABRIKA Back Office Team 1:3 PM Moldova Armenia 0:2 Abilardo ТЮЛЬКА 4:0 Mykolaiv Wild West 5:4 PM Moldova Sakartvelo 0:2 FABRIKA ТЮЛЬКА 2:3 Abilardo East River 0:5 TSEMENT Wild West 1:0 FABRIKA NORTH FORCE 0:4 Back Office Team Abilardo 2:4 TSEMENT Armenia 8:7 Mykolaiv FABRIKA 0:1 Abilardo Back Office Team 3:0 Armenia Wild West 0:7 TSEMENT


Таблиця

і о
111 Mirrors39
2Hilton34
3 CITYHOTEL34
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 7 Григоренко 5 11 2.2
2 4 Устинов 5 6 1.2
3 8 Монтейро 5 5 1
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



Тур Дата Ліга Час Поле Матч
1 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 10:00 1 «Галицька здоба» (Львів) VS «Юта-Трушки» (Київська область)
1 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 10:25 1 «Файнi перцi» (Коломия, Івано-Франківська область) VS «Машінтех» (Київ)
1 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 10:50 1 FC Status+Cerber (Львів) VS FC Sofiya-City (Київ)
1 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 11:15 1 МФК «Оброшино» (Львів) VS ФК «Трудові резерви» (Київ)
2 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 11:40 1 «Юта-Трушки» (Київська область) VS «Нікма» (Запоріжжя)
2 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 12:05 1 «Машінтех» (Київ) VS ФК «Черкасиобленерго» (Черкаси)
2 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 12:30 1 FC Sofiya-City (Київ) VS Ferrexpo (Горішні Плавні, Полтавська область)
2 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 12:55 1 ФК «Трудові резерви» (Київ) VS МФК «А-Таксі» (Вінниця)
3 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 13:20 1 «Нікма» (Запоріжжя) VS «Галицька здоба» (Львів)
3 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 13:45 1 ФК «Черкасиобленерго» (Черкаси) VS «Файнi перцi» (Коломия, Івано-Франківська область)
3 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 14:10 1 Ferrexpo (Горішні Плавні, Полтавська область) VS FC Status+Cerber (Львів)
3 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 14:35 1 МФК «А-Таксі» (Вінниця) VS МФК «Оброшино» (Львів)
1 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 15:25 1 ФК «Інваспорт» (Львів) VS Carleone-VPK_Group (Київ)
1 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 15:50 1 Fujikura (Львів) VS МФК Княжий Ринок (Львів)
1 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 16:15 1 «Ібіс» (Київ) VS "Нікос" (Київ)
1 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 16:40 1 Avis (Київ) VS «Токіо» (Київ)
2 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 17:05 1 Carleone-VPK_Group (Київ) VS «Цетус» (Черкаси)
2 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 17:30 1 МФК Княжий Ринок (Львів) VS «Локомотив СВТ» (Помічна, Кіровоградська область)
2 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 17:55 1 "Нікос" (Київ) VS Fimak (Одеса)
2 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 18:20 1 «Токіо» (Київ) VS ФК «Імперія Холоду» (Подільськ, Одеська область)
3 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 18:45 1 «Цетус» (Черкаси) VS ФК «Інваспорт» (Львів)
3 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 19:10 1 «Локомотив СВТ» (Помічна, Кіровоградська область) VS Fujikura (Львів)
3 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 19:35 1 Fimak (Одеса) VS «Ібіс» (Київ)
3 тур 14 Березня Відкритий кубок у Львові 14-15 березня 20:00 1 ФК «Імперія Холоду» (Подільськ, Одеська область) VS Avis (Київ)