(067)451-20-81
Vuso Фаворит Спорт Колонки Фаворит Спорт
SELECT Футбол Полиграфия Eldorado
Европав

МАТЧ ТУРУ. Check Point 6:5 ФК «Фурніком» Ми доволі часто пишемо про драматичний фінал того чи іншого протистояння, коли якась із команд вириває перемогу на останній хвилині, або ж навіть

Читати

МАТЧ ТУРУ. MFC Athletic 3:9 «Дракони» Найбільш результативна зустріч цими вихідними у відбірковій групі С відбулася між MFC Athletic і «Драконами». Беззаперечним фаворитом протистояння вважалися останні, але «баски» знайшли що

Читати

Ну ніяк у Запоріжжі не відбудеться три матчі… Здавалося, що після появи ще одного учасника тепер матимемо по три поєдинки щотижня, але от ФК «Дніпрогес» заявилася на матч, тож його

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Інтергал-Буд» 4:6 НПУ «Десна» Це таки сталося – «Інтергал-Буд» зазнав першої поразки в сезоні! Гості продемонстрували, що вони налаштовані серйозно ще в першому таймі. Спочатку лік голам своєї

Читати

МАТЧ ТУРУ. ФК «ВіЯр» 7:3 FC Getman Kyiv Усе ж таки наші роздуми на тему «Що не так з Getman Kyiv?» пішли команді на користь. Хоча, може, справа і не

Читати

«Жолуді» дуже старалися, але зачепитися за результат у протистоянні з нинішнім лідером чемпіонату так і не змогли. Взагалі, хто б міг подумати, що Auxilium дасть супернику стільки свободи біля власних

Читати

Цей тур у Кривому Розі нагадував Вінні-Пуха на іменинах віслючка Іа – він не подарував нам практично нічого... Ні, ну тобто порожній горщик ми бачили, але замість меду знайшли на

Читати

Побачивши Іллю Бондарчука, котрий нам усім добре відомий як гравець MFC Donbasenergo, в якості тренера Mustang Taxi, ми були трошки спантеличені. Ну, по-перше, дивно було бачити що команді, яка складається

Читати

Котиться шляхом турніру «В9ку» Ikarus – спокійно, виважено, розмірено. Багато хто намагається зупинити цей транспортний засіб, та мало кому це вдається. Розпочала команда Дмитра Чуйка минулої осені з відбору, де