FC Hermes 1:3 АРКА МФК Железяка 3:0 FC Legion FC CHICAGO 4:1 1000 и 1 ночь

1 Зубко 11 37 3.36
2 Вовк 11 34 3.09
3 Хохлов 12 14 1.17

АРКА VS Майфон

Володарі золотих медалей зимового чемпіонату та срібних літнього, команда, яка єдина поки серед всіх учасників змагань зберегла свою назву та статус – «Арка». Клуб знову розглядається, як фаворит змагань, але можливо цей статус доволі швидко зникне вже після кількох турів. От, наприклад, зустріч проти «Майфона» продемонструвала, що «Арка» поки що ще не ввійшла в сезон. Відвантаживши у ворота опонента п’ять м’ячів лише в першому таймі, при цьому пропустивши всього один, по перерві хлопці дозволили супернику аж занадто багато. «Майфон» відзначився ще тричі та наблизився впритул до ветеранів «В9ку», і хто знає, якби вистачило часу, чим би все закінчилося. Ну а так команда поступається з рахунком 4:5, але кожен з учасників двобою має зробити для себе певні висновки після фінального свистка. Переможці потребують додати в концентрації з першої до останньої хвилини, а переможені за підсумками гри заслуговують на оплески за те, що боролися до кінця.