FC CHICAGO 5:1 МФК Железяка 1000 и 1 ночь 3:3 Майфон АРКА 21:0 FC Legion

1 Зубко 8 23 2.88
2 Вовк 7 21 3
3 Суботін 7 12 1.71

АРКА VS Майфон

Володарі золотих медалей зимового чемпіонату та срібних літнього, команда, яка єдина поки серед всіх учасників змагань зберегла свою назву та статус – «Арка». Клуб знову розглядається, як фаворит змагань, але можливо цей статус доволі швидко зникне вже після кількох турів. От, наприклад, зустріч проти «Майфона» продемонструвала, що «Арка» поки що ще не ввійшла в сезон. Відвантаживши у ворота опонента п’ять м’ячів лише в першому таймі, при цьому пропустивши всього один, по перерві хлопці дозволили супернику аж занадто багато. «Майфон» відзначився ще тричі та наблизився впритул до ветеранів «В9ку», і хто знає, якби вистачило часу, чим би все закінчилося. Ну а так команда поступається з рахунком 4:5, але кожен з учасників двобою має зробити для себе певні висновки після фінального свистка. Переможці потребують додати в концентрації з першої до останньої хвилини, а переможені за підсумками гри заслуговують на оплески за те, що боролися до кінця.