FC CHICAGO 5:1 МФК Железяка 1000 и 1 ночь 3:3 Майфон АРКА 21:0 FC Legion

1 Зубко 8 23 2.88
2 Вовк 7 21 3
3 Суботін 7 12 1.71

1000 и 1 ночь VS МФК Железяка

Яку ж чарівну назву має ця команда! «1000 і 1 ніч»… І якою брутальною на цьому фоні виглядає назва їхніх суперників – ФК «Железяка». Перші мали перевагу над опонентом не тільки поетичністю назви клубу, але й більшою чисельністю, маючи в заявці майже три четвірки, в той час як суперник взагалі не мав жодної заміни та змушений був грати вп’ятьох протягом всіх сорока хвилин матчу. Однак це не завадило останнім здобути ефектну перемогу. У першому таймі команди залишили вболівальників на голодному пайку, пішовши на перерву без забитих м’ячів. А от вже в другій двадцятихвилинці на футбольному полі почав розвиватися справжній екшн. 3 22-ої по 26-ту хвилину суперники обмінялися чотирма влучними пострілами (м’яч влітав у сітку щохвилини), і коли пил розвіявся, на табло горіли цифри 2:2. Голи ми побачили, але ж для головних дійових осіб по суті нічого не змінилося. Однак ми любимо його величність Футбол саме за нелогічність, і тому за декілька хвилин до фінального свистка Ігор Бондаренко приніс вольову перемогу з рахунком 3:2 саме «залізним». Віднині в команди з’явилося прізвисько і гравці ФК «Железяка» самі його викували цією звитягою. Вони йшли до кінця, билися один за одного та змогли добитися результату!