FC Hermes 1:3 АРКА МФК Железяка 3:0 FC Legion FC CHICAGO 4:1 1000 и 1 ночь

1 Зубко 11 37 3.36
2 Вовк 11 34 3.09
3 Хохлов 12 14 1.17

FC CHICAGO VS 1000 и 1 ночь

Довгий час «1000 і 1 ніч» здавалася недосяжною для інших конкурентів. Команда трощила суперників один за одним, і ми навіть ще в середині сезону ледь не коронували їх. Як виявилося згодом, це було передчасне та не надто виважене рішення. Після літнього Кубку в Одесі команду неначе підмінили. Тим не менше, лишившись шансів на золоті нагороди, колектив в останньому матчі заключного туру отримав шанс визначити чемпіона. Гравці «Арки» вболівали за «казкарів», адже навіть нічиєї вистачило б їй для того, щоби випередити «Майфон». Останній, ясна річ, підтримував FC Chicago. Напевно, протистояння між «мафією» та «тисячею» зібрала рекордну аудиторію вболівальників за весь минулий сезон. Номінальні господарі розпочали поєдинок досить потужно, і вже до п’ятої хвилини мали перевагу в два м’ячі. Тим не менше «1000 і 1 ніч» знайшла в собі сили скоротити відставання завдяки результативному пострілу Віктора Пархоменка. Однак майже одразу Олександр Яременко повернув різницю FC Chicago, і команди пішли на перерву. У другій половині гри боротьби на футбольному полі стало більше, а футболу менше, хоча його і не можна було назвати невидовищним. Сподіваючись здобути хоча би нічию, гості пішли ва-банк наприкінці зустрічі та напоролися на контратаку опонента, яку завершив Артем Петришин. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу FC Chicago з рахунком 4:1, яка автоматично зробила чемпіоном «Майфон».