FC Hermes 1:3 АРКА МФК Железяка 3:0 FC Legion FC CHICAGO 4:1 1000 и 1 ночь

3FC CHICAGO1225

1 Зубко 11 37 3.36
2 Вовк 11 34 3.09
3 Хохлов 12 14 1.17

«Бізони» 3:7 «Юність» Напрочуд впевнено почали гру «Бізони», і доволі швидко відкрили рахунок, відзначився Тарас Данилишин на добиванні. Він же й подвоїв перевагу ближче до середини тайму – за допомоги воротаря,

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC Berkut 5:5 Lion Team Ці команди відзначаються тим, що грають у відкриту, тож не дивно, що вони подарували нам найкраще видовище у звітному турі. Володимир Струк, зреагувавши на

Читати

Жінка біля керма команди – випадок рідкісний, але не унікальний. Не станемо згадувати про ті, що нас не стосуються, маючи перед очима прекрасний власний приклад такого чудового поєднання, як Валерія

Читати

З новим туром, першим у новому році, турнір «В9ку» Parimatch перетне екватор. Час замислитися про майбутнє. Тому й виникло в мене питання: хто ж проб’ється до Прем’єр-ліги, та чи готові

Читати

МАТЧ ТУРУ. «ХНА-Спартак» 2:3 «Роджерс» «Товстун на ринзі» – бачили цей фільм? Історія шкільного вчителя, який вирішив брати участь у змішаних єдиноборствах задля збереження музичного гуртка своєї школи. Можна дискувати щодо

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Імперія Холдинг» 2:1 «Фанати комп’ютерного футболу» З позиції сили почала гру «Імперія Холдинг», притиснувши «ФКФ» до власних воріт. «Зелено-чорним» навіть складно було виходити в контратаки, але поступово вони все

Читати

МАТЧ ТУРУ. Tenders 5:4 FC ControlPay Команди видали цікаву, бойову, рівну гру. Перший тайм склався на користь FC ControlPay, чий капітан Василь Сідлецький відкрив рахунок, спрямувавши ударом в дотик м’яч у

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Нікма» 5:3 «ХНА-Спартак» Свята… У цей час геть не бажано працювати, поринати у фізичні вправи. У дебюті матчу наші герої, таке враження, тільки-но встали з-за столу: усе було красиво,

Читати

МАТЧ ТУРУ. «ЛУК» 0:6 FC Berkut Усі матчі туру завершилися розгромом – з різницею у п’ять, шість, сім голів. Ми обрали цей. Бо він був більш конкурентоспроможним, рівнішим, ніж інші два,