FC Hermes 1:3 АРКА МФК Железяка 3:0 FC Legion FC CHICAGO 4:1 1000 и 1 ночь

3 Хохлов 12 14 1.17

2018-06-12 17:50:36

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Група D. 7 тур

МАТЧ ТУРУ. «Нікос» 4:5 Check Point
У своєму анонсі ми всіх зазивали на цю гру, обіцяючи цікавий і змістовний поєдинок, і той, хто прислухався до цієї поради, думається, не прогадав. Правда, не обійшлося без невеличких технічних проблем, адже протягом матчу пропала електроенергія, в результаті чого згасло табло. Лідер «Нікоса» Дмитро Сисоєв був упевнений на останніх хвилинах, що його команда грає внічию 4:4, а після фінального свистка з подивом дізнався, що незважаючи на всі бійцівські якості і характер продемонстровані в поєдинку, його команда мінімально поступалися своєму супернику. Починалося ж усе для «помаранчево-чорних» також не найкращим чином, адже господарі пропустили гол уже на першій хвилині матчу. Найбільш вдалий для себе відрізок колектив провів на стику таймів, коли і зміг забити опонентові ці чотири голи. У свою чергу Check Point в разі перемоги практично гарантував би собі дострокове перше місце у відбірковій групі B, що дарує як мінімум пропуск до Ліги Bronze. Мотивації, як ви самі розумієте, у гостей було хоч відбавляй. Поступаючись супернику 2:4, команда знайшла в собі сили забити три м'ячі поспіль і вирвала перемогу. Зустріч супроводжувала велика кількість порушень правил – постійні перепалки між суперниками і апеляції до арбітрів трохи змазали враження від матчу, але в цілому це протистояння, безумовно, заслуговує на звання матчу туру.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Віталій Мельник («Маттерхорн»)
Протягом семи матчів «Маттерхорн» встигли постояти після підніжжя гори, побувавши в ігровій ямі, після чого почав сходження на вершину. На цьому тижні команда очікувано легко переграла «металістів» і тепер від заповітного другого рядка відстає всього на одну перемогу. Головним же автором цього результату став Віталій Мельник. Постійна націленість нападника на ворота суперника принесла йому і команді плоди у вигляді чотирьох результативних ударів. По суті, Мельник закрив питання про переможця матчу самотужки ще до перерви, адже всі свої голи форвард провів у першому таймі.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Богдан Кутень (ФК «Кварцит»)
Дивна річ, але в матчі проти «Крил Донбасу», які виглядали фаворитами в зустрічі з «Кварцитом», ближчим до перемогти були саме останній. Надійний матч провів голкіпер команди Богдан Кутень, який, як завжди, підказував своїм партнерам і відпрацьовував у воротах, не шкодуючи себе. Звичайно, один гол все-таки пропустив, але за мірками міні-футболу це – прийнятна похибка. Єдине, про що, напевно, шкодує Богдан, що його партнери по команді самі не змогли забити більше, ніж одного разу.
ЗАХИСНИК ТУРУ. Олександр Прокопчук (ФК «Талан»)
Перемога в матчі з Medium Tactics далася «Талану» непросто. Колектив довгий час перебував у ролі наздоганяючого, але в підсумку все ж зміг здобути вольову перемогу і залишитися в числі претендентів на підвищення в класі. Вирішальний гол якраз на рахунку Олександра Прокопчука, який крім блискучих дій при відборі м'яча та грі в обороні, активно ходив в атаку, і його настирливість принесла в підсумку свої плоди.
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. ФК «Фурніком»
Для ФК «Фурніком» гра була розділена на дві половини в буквальному сенсі цього слова. І якщо в першому таймі хлопці не змогли нічого придумати біля воріт Park Lakers Team, то в другому забили три м'ячі і виграли матч з рахунком 3:2.