FC Hermes 1:3 АРКА МФК Железяка 3:0 FC Legion FC CHICAGO 4:1 1000 и 1 ночь

2 Вовк 11 34 3.09
3 Хохлов 12 14 1.17

2018-07-30 15:42:48

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Черкас «В9ку». Суперліга. 8 тур

Наші сподівання на те, що міжсезоння піде FC Legion на користь одразу ж зі стартового туру, не виправдалися – команда знову поступилася з розгромним рахунком, на цей раз кривдниками «легіонерів» стала «1000 і 1 ніч». Чесно кажучи, звитяга останніх тут, звичайно ж, читалася. Взагалі історія з останньою командою Черкас нагадала нам якийсь довготривалий серіал, який вже давно не хочеться дивиться, але ти все одно продовжуєш, сподіваючись на якийсь справедливо-щасливий фінал. Так і редакція сподівається на те, що серіали типу Walking Dead чи Supernatural завершаться. Однак хочеться вірити, що FC Legion набере свої перші залікові бали набагато раніше. і все ж повторимося, що в цьому турі вони грали проти одного з фаворитів сезону! У другому ж матчі ігрового дня FC Hermes з тенісним рахунком здолав МФК «Железяка». А от цей результат став досить несподіваним, але давайте про все по порядку.

Чвертьфіналісти-«одесити»

Як ми вже зазначили вище, то в матчі проти «тисячі» «легіонерам» особливо не було на що розраховувати, і вони прогнозовано програли. Фінальний свисток арбітра зафіксував п’яту перемогу команди «1000 і 1 ніч», на цей раз з рахунком 11:1. Під час перерви в чемпіонаті «казкарі» часу дарма не гаяли і встигли взяти участь в нашому літньому Кубку в Одесі, де виступили досить непогано, склавши зброю тільки в чвертьфіналі. Нарешті довелося побачити колектив на власні очі, і одразу ж стало зрозуміло, чому команда знаходиться серед лідерів свого чемпіонату. У матчі ж проти FC Legion колектив зробив результат ще в першому таймі, відвантаживши у ворота суперника п’ять м’ячів. По перерві гості додали до свого загального заліку ще шість результативних пострілів, дозволивши опоненту провести м’яч престижу та й на тому розійшлися.

Несподівана поразка МФК «Железяка»

Перед початком другого кола «залізні» випереджали свого суперника в турнірній таблиці на шість залікових балів і відставали від першої сходинки на ті ж самі шість очок. У разі успіху команда розраховувала скоротити відставання від місць на п’єдесталі пошани до однієї лише перемоги. Тим дивнішим виглядає підсумок цієї гри. У першому таймі на полі точилася рівна боротьба, а номінальні гості змогли вийти вперед лише під кінець стартової двадцятихвилинки. Після перерви «Железяка» всі сили кинула в атаку, в надії якомога скоріше відновити паритет. Однак чим більше команда збільшувала свій наступ, тим частіше суперник отримував змогу вриватися у вільні зони та проводити небезпечні контратаки. Останні й призвели до того, що господарі не тільки втратили будь-які шанси на перемогу, а втратили навіть надії на нічию. Після пропущеного четвертого м’яча, склалося враження, що «залізні» взагалі опустили руки, як наслідок маємо досить неочікувану звитягу FC Hermes з рахунком 6:0.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Матвій Новак («1000 і 1 ніч»)
Дуже вже не хотілося виділяти когось з гравців «тисячі» окремо, адже хлопці зіграли перш за все, як одна команда, тож сприймайте індивідуальну нагороду Матвія, як такий собі приз для всього колективу. Крім хет-трику, який Новак записав до свого особистого заліку, гравець під час всього ігрового часу був активним як при обороні власних воріт, так і, звісно, в атаці, про що красномовно і свідчать його три результативних постріли.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Ігор Буйда (FC Hermes)
Звичайно ж, без відмінної гри голкіпера FC Hermes навряд чи зміг би втримати свою мінімальну перевагу над суперником, а потім ще й примножити її та здобути свою першу перемогу в другому колі. На момент, коли команда повела в рахунку, часу в суперника на те, щоби відігратися було ще вдосталь. Однак саме злагоджені дії оборони і бездоганна гра Ігоря Буйди на останньому рубежі дозволили колективу домогтися свого.