Новини турніру

(093)273-57-67
Seco Parimatch Футбол Parimatch
Укркубок Parimatch3 Soccer

FC Hermes 1:3 АРКА МФК Железяка 3:0 FC Legion FC CHICAGO 4:1 1000 и 1 ночь


Таблиця

і о
1Майфон1225
2АРКА1225
3FC CHICAGO1225
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Зубко 11 37 3.36
2 Вовк 11 34 3.09
3 Хохлов 12 14 1.17
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2018-08-16 17:13:24

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Черкас «В9ку». Суперліга. 10 тур

У Черкасах чемпіонська інтрига закручуються така, що йой! У центральному матчі туру зійшлися в битві «1000 і 1 ніч» з «Майфоном». Для перших це був шанс повернутися до чемпіонської гонки, для других – залишитися одноосібним лідером з відривом від конкурентів. У підсумку все завершилося бойовою нічиєю 3:3, яка засмутила обох. «Тисяча» відстає, а «Майфон» хоч і залишився нагорі турнірної таблиці, вже почувається в небезпеці, адже FC Chicago з «Аркою» свої матчі легко виграли і тепер вони є потенційними лідерами, оскільки обидва відстають лише на один пункт, маючи при цьому на одну гру менше.

Розплавилася «Железяка» на сталеливарному заводі в Чикаго

Як відомо, Чикаго – це не лише столиця американської мафії, це ще й місто, яке входить до так званого Іржавого поясу США – фабрично-індустріального. Не дивно, що FC Chicago, отримавши на свій завод якусь «залізяку», з легкістю переплавив її на те, що й було потрібно – на чергові три очки для себе. Так, справа це доволі тривала, тож рахунок було відкрито лише в середині першого тайму, який так і завершився – 1:0. Проте надалі «процес пішов». «Сталевари» збільшили температуру – забили ще чотири, після чого дали продукту «охолонути», себто забити гол престижу – 5:1.

І сам не гам, і другому не дам!

Як ми вже згадували, поєдинок між «Майфоном» і «1000 і 1 ніч» апріорі вважався центральним у турі, і він сповна виправдав покладені на нього сподівання, однак задоволеними при цьому лишилися тільки сторонні шанувальники «гри мільйонів», а не самі суперники та їхні симпатики. Судіть самі: в разі перемоги «Майфону» цей колектив випереджав би найближчих конкурентів на три очки (ну то й що, подумаєш, у них гра в запасі – хай ще спробують наздогнати!), а в разі успіху «тисячі» вже вона зрівнялася б за очками з трьома іншими командами. Тож казати, що боротьба була запекла – це нічого не сказати. «Казкарі» відкрили рахунок, проте станом на 33-тю поступалися 1:3. На передостанній хвилині ціною надзусиль вони відновили статус-кво, і в підсумку суперники були змушені погодитися на мирову – 3:3. Так, і сам не гам, і другому не дам!

Незважаючи на численні втрати «легіонери» продовжують бій…

FC Legion, що складається з зовсім юних хлопчиків, вважай, дітей, навчається тут азам гри 5х5. Поки що виходить не дуже, але вони не здаються. Певно, навіть чергова поразка – цього разу від наддосвідченого бійця «Арки» (а це, на хвилиночку, двічі учасник Кубка України «В9ку»!) їх не зупинить! Що ж, похвально… А «вовки», у свою чергу, тишком-нишком підібралися до вершини таблиці, ставши разом FC Chicago потенційними лідерами чемпіонських перегонів, адже відстаючи від «Майфону» на одне очко, вони мають гру в запасі.

ГЕРОЙ ТУРУ. Віктор Пархоменко («1000 і 1 ніч»)
Його влучний постріл врятував для команди нічию на 39-й хвилині поєдинку з «Майфоном». Так, вона мало що дала в турнірному плані «казкарям» (хоча, хто знає – тут, у Черкасах така заруба постійна відбувається, всі втрачають бали, тож іще невідомо, чи не стане доленосним це очко). Головне – не здаватися, битися до кінця!
БОМБАРДИРИ ТУРУ. «Арка»
У складі команди Олександра Герасименка голами відзначилися всі(!) футболісти, що були заявлені на гру, а найбільше постарався Олег Суботін, який записав на свій особистий рахунок шість влучних пострілів.

Автор: Віктор Петрушов