FC Hermes 1:3 АРКА МФК Железяка 3:0 FC Legion FC CHICAGO 4:1 1000 и 1 ночь

2 Вовк 11 34 3.09
3 Хохлов 12 14 1.17

2018-09-05 19:52:25

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Черкас «В9ку». Суперліга. 12 тур

Останній тур в черкаській Суперлізі, де ведеться шалена боротьба за чемпіонство, не вніс жодних змін на верхніх щаблях турнірної таблиці, адже всі троє головних претендентів на титул найсильнішого в місті – «Майфон», FC Chicago, «Арка» – синхронно здобули по три очки. Найважче прийшлося «Майфону», який виборов мінімальну, до того ж вольову перемогу в протистоянні з «Гермесом». «Чикаго» без проблем розчавило в своїх мафіозних нетрях «Легіон». А от «Арка» довела небезпідставність зазіхань на титул, адже саме у «вовків» був, на перший погляд, найважчий суперник – «1000 і одна ніч». Однак «казкарі», які напрочуд вдало розпочали турнір, нині вже, схоже, остаточно змирилися з тим, що їм уже нічого не світить…

Як ще один дзвіночок від «Майфону» пролунає – будемо вшановувати чемпіона

«Майфон» проводив свій передостанній матч у чемпіонаті (обидва головні конкуренти ще мають гру в запасі), і перемога була потрібна лідерові чемпіонських перегонів ну просто дуже-дуже. Але ж суперник був серйозний – міцний FC Hermes. Збір в обох колективів був солідний, тож можна було розраховувати на запеклий двобій. Так зрештою і вийшло. «Майфон» першим розпечатав ворота суперника – на 13-й хвилині відзначився Олексій Боярчук. Але справу далеко ще не було зроблено, адже не початку другого тайму Владислав Петришин і Олександр Аргєєв, забивши по голу, вивели «Гермес» вперед, поставивши «Майфон» у скрутне становище. Майже десять хвилин знадобилося «Майфону», щоби зрівняти становище, але Андрій Горбинко відновив-таки статус-кво. Нічия лідера не влаштовувала, він продовжив атакувати, і гол у виконанні Євгена Бобінського на 36-й хвилині приніс жадану перемогу – 3:2! У наступному турі «Майфон» зіграє з «Железякою». Виграє, і все – він чемпіон. Адже відрив наразі складає чотири пункти, і навіть дві перемоги когось із конкурентів у заключних матчах їм не допоможуть (а взагалі-то мова йде лише про одного, адже в найближчому турі «Арка» з FC Chicago зіграють між собою).

FC Legion продовжує кайфувати. Від поразок…

Зовсім юні хлопці, які складають команду FC Legion, нічого не можуть вдіяти з «дядьками», більшість з яких мають за плечима і досвід, і якусь футбольну школу. Але вони продовжують змагатися з ними, виходячи на поле і щоразу покидаючи його переможеними. Поступилися «легіонери» і FC Chicago. Навіть при тому, що мали в обоймі чималу кількість виконавців, на відміну від суперника, який з легкістю впорався із своїм завданням, відігравши весь матч уп’ятьох.  14:0 на користь «мафії»…

Казка від «1000 і 1 ночі» з не надто щасливим кінцем

«Тисяча» ще донедавна входила до числа претендентів на чемпіонський трон. З’їздила команда на Відкритий кубок «В9ку» до Одеси – і наче підмінили… Розуміємо, це нісенітниця, бо причина в іншому, але до матчу з «Аркою» колектив підійшов на фоні низки невдач (останнім серйозним успіхом була перемога саме над «вовками» – 5:3). Тим не менше ще не все було втрачено, і в разу перемоги «1000 і 1 одна ніч» обійшла би суперника в турнірній таблиці, посунувши його з третього місця. Але попри це і склад команди залишав бажати кращого, і гра. «Арка» взяла реванш – здобула переконливу перемогу з рахунком 5:0 і розпочала підготовку до вирішальних поєдинків сезону.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Владислав Зінченко («Арка»)
Так, загалом перевага «Арки» над «Тисячею» не викликала сумніву, але потрібен був герой – той, хто візьме на себе функції лідера, стане, так би мовити, творцем перемоги. Ним став Владислав Зінченко, який відкрив рахунок, а в підсумку зробив хет-трик у важливому для «вовків» матчі.
БОМБАРДИР ТУРУ. Сергій Вовк (FC Chicago)
Перед цим туром Сергій Вовк відставав у бомбардирському заліку від Артема Зубка з FC Hermes на п’ять голів. Нині він – на першому місці, випереджаючу свого конкурента, який не забив у ворота «Майфону» жодного м’яча, на… сім влучних ударів. От і рахуйте! Сергій Вовк спромігся забити у ворота FC Legion 12(!) з 14-ти голів своєї команди!

Автор: Віктор Петрушов