Новини турніру

(098)427-71-85
Seco Parimatch Parimatch Укркубок
Parimatch3 Soccer Футбол

FC Hermes 1:3 АРКА МФК Железяка 3:0 FC Legion FC CHICAGO 4:1 1000 и 1 ночь


Таблиця

і о
1Майфон1225
2АРКА1225
3FC CHICAGO1225
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Зубко 11 37 3.36
2 Вовк 11 34 3.09
3 Хохлов 12 14 1.17
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2018-09-19 08:09:12

Драматичний тріумф «Майфону»

За підсумками неймовірного за напругою чемпіонату Черкас три команди, що претендували на чемпіонство, набрали однакову кількість очок, але ж чемпіон може бути тільки один. Ним став «Майфон», який має перевагу над «Аркою» та FC Chicago в «турнірі трьох». 

Загалом цей колектив лідирував на фініші першості і мусив оформити титул сам, але перегорів, програвши вирішальний для себе матч, в якому достатньо було набрати навіть одне очко. Довелося зачекати…

В останньому турі «Майфон» участі не брав. Обидва конкуренти свої матчі виграли, і саме це зіграло йому на руку. Вірніше – те, що «Чикаго» переміг, адже якби це зробила лише «Арка», яка, до речі, двічі представляла Черкаси на Кубку України «В9ку», то саме вона здобула би головний трофей.

– Вітаємо з чемпіонством! Добре те, що добре закінчується, чи не так?
– Дякую! – відповів організатор «Майфону» Сергій Майчук. – Так, справді добре, що все так скінчилося. Для нас, звісно. Але ми навіть не те що вірили – знали, що так і мало статися.

– Що про команду розкажете? Давно існує? Трофеї має?
– Навесні 2016 я організував команду з людей, що грали разом деякий час заради власного задоволення. У нас п’ятеро працює у «Майфоні» – це мережа магазинів мобільного зв’язку. З 2017-го виступаємо в різних турнірах. Почали з чемпіонату міста – відразу друге місце посіли. Потім у Кубку до фіналу дійшли. І пішло-поїхало – турнір за турніром. От і в турнірі «В9ку» себе спробували… Це також хороший досвід.
– Надалі плануємо йти «на підвищення», на чемпіонат області заявлятися. Це вже турнір вище за рангом, напівпрофесійний. Але я створив ще й молодіжну команду нашого клубу, от її, скоріше за все, заявимо в турнір «В9ку». Тут можна багато чого навчитися.

– Як «легіонери», які всі свої матчі програли?
– Знаєте, я їм навіть трохи заздрю – якби ж я у своїй юності мав таку можливість! Гадаю, їм такий досвід неодмінно стане в пригоді. Вони не здавалися, билися – бажання багато, гри нема. Але ж тренерська робота може значно покращити стан речей.

– Як загалом оцінюєте виступ у «В9ку»? Як вам турнір загалом?
– Турнір, як турнір. З плюсами та мінусами. Поле не дуже якісне було, ну то таке… Учасники – сильні, інтрига, як бачите, до останнього матчу заключного туру зберігалася. Багато цікавих, напружених матчів відбулося. Певно, деякі були здивовані, що ми переможцями стали…

– На що сподіваєтесь в Києві?
– Отримати досвід. І задоволення. На інших подивитися, себе показати. Хлопці вже з нетерпінням чекають на цю подію – я ж не можу їм у такому відмовити…

Автор: Віктор Петрушов