Новини турніру

(098)427-71-85
Укркубок Футбол Seco Вияр
Soccer

FC Hermes 1:3 АРКА МФК Железяка 3:0 FC Legion FC CHICAGO 4:1 1000 и 1 ночь


Таблиця

і о
1Майфон1225
2АРКА1225
3FC CHICAGO1225
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Зубко 11 37 3.36
2 Вовк 11 34 3.09
3 Хохлов 12 14 1.17
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2018-10-11 21:02:21

ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Сезон Літо 2018. Ліга B

У даному дивізіоні більшість команд підібралася приблизно однакового рівня, але був один колектив, який виділявся на фоні решти та зміг пройти дистанцію із завидною стабільністю, тож саме він і став чемпіоном. «Центральний офіс» – ще один дебютант нашого турніру, якому вдалося з першої ж спроби взяти максимальну висоту та повісити собі на груди золоті медалі «дев’ятки». 
Своєї єдиної поразки команда зазнала ще в четвертому турі, поступившись Barbershop GS з рахунком 3:5, і після цього хлопці вже не дозволяли собі розслаблятися та в решті матчів здобули ефектні перемоги, що і дозволило їм випередити конкурентів.

Одним з головних переслідувачів «податківців» були Restortator. Після того, як на початку сезону клуб розпався на два колективи, власне «Ресторатор» Андрія Степанюка і Avis, здавалося що «гурманам» буде важко претендувати не те, що на чемпіонство, а навіть боротьба за п’єдестал буде за щастя. 
Проте Степанюк підсилив свою команду новими виконавцями, які досить швидко знайшли спільну мову зі своїми партнерами, і результати не змусили на себе довго чекати. Однозначно «гурмани» можуть занести собі цей сезон в актив. Звичайно їм шкода, що не вдалося здобути золото, але й срібло на даному етапі вважаємо непоганим здобутком для по суті нової команди.

Бронзові нагороди виборов ще один новачок FC Binotel. Досягнути бажаного хлопцям вдалося лише за рахунок додаткових показників, адже однакову кількість очок разом з ними набрали ще AFC Staff  і Barbeshop GС. Останній, до речі, певно розчарований підсумками турніру, адже команда явно планувала добитися значно кращих результатів, ніж підсумкове п’яте місце.

Якоюсь мірою редакцію розчарували MFC Athletic і «ПБФ». Хоча ми вже й звикли до постійних проблем «басків», але все одно віримо, що Чумаченко та компанія здатні на більше, але їм ніяк не вдається повернути колишніх себе, в першу чергу через проблеми зі збором. Що ж до «будівельників», то вони не надто приємно здивували. Міцний в минулому сезоні колектив не зміг нічого продемонструвати та лише всього одного разу пішов з поля в ранзі переможця. Бажаємо всім учасникам Ліги B попрацювати над помилками та увійти у новий сезон сильнішими, ніж вони були до цього!

КРАЩИЙ БОМБАРДИР СЕЗОНУ.  Микола Кузнєцов («Центральний офіс») – 17 голів у 10-ти матчах
КРАЩИЙ АСИСТЕНТ СЕЗОНУ.  Андрій Степанюк (Restorator) – 9 асистів у 10-ти матчах

КРАЩИЙ ГОЛКІПЕР СЕЗОНУ. Станіслав Барвінський (Restorator)
У звітному сезоні Restorator пропустив менше за всіх – всього лише 21 гол. Навіть чинний чемпіон, і той був змушений на один м’яч більше витягувати із сітки власних воріт, ніж його найближчий переслідувач. Звичайно, що в цьому контексті варто похвалити захист «гурманів», але вирішальну роль в такій надійності зіграв голкіпер команди Станіслав Барвінський. Протягом сезону воротар не дав жодного приводу сумніватися в його надійності, ставши справжньою стіною та надією для своїх партнерів по команді.

КРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ СЕЗОНУ.  Артем Вітенко («Центральний офіс»)
На відміну від решти дивізіонів, у Лізі B всі чотири індивідуальні нагороди між собою розділили перша та друга команди чемпіонату. «Ресторатор» залишив за собою звання кращого асистента та голкіпера, а чемпіони можуть похизуватися голеадором і кращим гравцем усього турніру. Артем Вітенко  не може похизуватися великою кількістю забитих м’ячів або ж неперевершеним останнім пасом. Однак разом з тим не буде перебільшенням сказати, що цей виконавець був незамінним на футбольному полі, і його заслуга в чемпіонстві «Центрального офісу» дуже і дуже суттєва.

Автор: Ігор Колодій