FC Hermes 1:3 АРКА МФК Железяка 3:0 FC Legion FC CHICAGO 4:1 1000 и 1 ночь

1 Зубко 11 37 3.36
2 Вовк 11 34 3.09
3 Хохлов 12 14 1.17

2018-11-07 16:55:46

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Друга ліга. Група B. 3 тур

МАТЧ ТУРУ. Phoenix 3:2 «Славутич»
Два суботніх поєдинки завершилися розгромами, а от у неділю ми стали свідками більш-менш рівної гри. І це, зізнаємося чесно, стало несподіванкою, адже «Славутич» у двох стартових поєдинках нічого особливого не продемонстрував, поступившись в обох випадках з досить великим рахунком. Можливо, хлопці провели необхідну роботу над помилками, можливо, вони себе комфортніше почувають саме на паркеті, можливо, це номінальні господарі недооцінили свого суперника, але факт залишається фактом – перемога далася «феніксам» дуже й дуже непросто. Здавалося б, Phoenix твердо стояв на землі, але вже на 4-й хвилині Ігор Жаболенко вивів гостей вперед, але ж усім відомо, що коли ти виходиш на гру з досить зверхнім ставленням до опонента, то поновити необхідну спортивну злість іноді буває вкрай важко. Тим не менше завдяки зусиллям Олександра Яновського та Сергія Невгадовського господарі досить швидко не тільки змогли поновити рівновагу, а й вийти вперед. Але ж і «Славутич» відчув, що з цим суперником можна грати, і хлопці набагато сміливіше, ніж у попередніх зустрічах, йшли вперед, за що й отримали нагороду у вигляді другого голу на останніх секундах першого тайму. По перерві капітан «Феніксу» на власному прикладі продемонстрував партнерам, як треба розбиратися з цим суперником, забивши третій м’яч. Як виявилося, цей гол став останнім у грі та дозволив господарям відсвяткувати успіх з рахунком 3:2. Ця звитяга допомогла «феніксам» перебувати у числі лідерів турніру, ну а «Славутич» продемонстрував, що не все так безнадійно для цього колективу, як здавалося на старті змагань. Хлопці мають чим здивувати своїх наступних суперників, і краще б тим уникати недооцінки, а то вони точно залікових балів не дорахуються!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Дмитро Єпіфанцев («Горняк »)
Коли твій голкіпер робить близько 15 сейвів за гру, то ти просто повинен віддячити йому забитими м’ячами. Однак от що цікаво – воротар суперника «гірників» також 15 разів відводив загрозу від своїх воріт, і це при п’яти пропущених. Певно, при такому куражі обох перших номерів, гра між «гірниками» та «металістами» повинна була завершитися нульовою нічиєю, проте Дмитро Єпіфанцев довів, що він вміє пробивати непробивних і реалізовувати нагоди біля воріт суперника, підсумком чого стали три результативних постріли гравця, які в багато в чому допомогли команді здобути свою другу перемогу в сезоні та залишитися серед лідерів турніру.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Артем Жолковський («Горняк »)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Ярослав Гарбар («КиївБіоКлімат»)

ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. Phoenix
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. FC Unknow 3:10 «КиївБіоКлімат»
Від протистояння цих суперників ми очікували рівної боротьби з інтригою ледь не до фінального свистка, а в підсумку перемога «КиївБіоКлімату» вийшла невимушеною, ще й надто легкою візуально. Звичайно, такий результат став для нас абсолютною несподіванкою. Чи то можливості «невідомих» були переоцінені під враженням надпереконливої перемоги над «Горняком », чи то справжній потенціал «червоно-жовтих» ми не розгледіли – дізнаємося в наступних поєдинках.