Новини турніру

(098)427-71-85
Футбол SELECT Футбольная экипировка Вияр
Европав Vuso Фаворит Спорт Колонки
Фаворит Спорт

FC Hermes 1:3 АРКА МФК Железяка 3:0 FC Legion FC CHICAGO 4:1 1000 и 1 ночь


Таблиця

і о
1Майфон1225
2АРКА1225
3FC CHICAGO1225
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Зубко 11 37 3.36
2 Вовк 11 34 3.09
3 Хохлов 12 14 1.17
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2018-11-08 17:50:11

Чи зуміє FC Comfort Life забезпечити собі комфортне життя?

Минулого тижня відбувся перехід команд зі звичного штучно-трав’яного покриття на паркет. Найяскравішим прикладом того, як це по-різному вплинуло на команди, став матч FC Goodfellas – FC Comfort Life, який завершився з рахунком 6:1 на користь останніх. І стало очевидно: одні до цього явно готові, іншим доведеться звикати, ніби розпочинаючи все заново…

Про це згодом, а зараз пропонуємо вам познайомитися ще з одним новачком турніру «В9ку», бо він на те явно заслуговує! Отже, FC Comfort Life – на «траві» здолав FC Pegas, поступився Hammers, а розбивши у залі FC Goodfellas, очолив турнірну таблицю відбіркової групи А в Першій лізі.

– А звідки ж така команда, як FC Comfort Life? Розкажіть трохи про себе.
– Ми всі з великого футболу, – зізнався Євген Курочка, капітан команди, – тож перші два тури звикали і до нових умов, і до незвичного для нас покриття. Вирішили на зиму спробувати себе в цьому турнірі. Усе ж таки зал для нас зручніший – це очевидно.  Штучне покриття гасить командну швидкість, а паркет – ні.
Ми граємо на першість Козелецького району Чернігівської області, всі в одній команді. Вирішили спробувати свої сили в міні-футболі, в турнірі «В9ку». Ще й друзів своїх позвали. Comfort Life нас заохотив, спонсує, тож ми приїжджаємо, граємо у своє задоволення.

– Це будівельна фірма, так?
– Так. Вона плідно працює в Ірпені, але й на ринку нерухомості Києва стрімко розвивається. Тож як у фірми, так і в нас є величезне бажання «прорватися».

– То ви не з Києва?
– Та ні, ми всі тут працюємо, в Києві. Майже всі – саме в цій фірмі. Тож їздити далеко не доводиться. 

– Разом в одній команді давно?
– Давно. Уже років п’ять. Як прийшли на «дев’ятку», стали називатися FC Comfort Life. А до того називалися «Єдність». І цього року ми стали чемпіонами у першості району. І сюди прийшли, щоби боротися за титул!

– Це перша спроба в міні-футбольному турнірі?
– Та ні. Ми взимку у себе в районі граємо. І теж стали чемпіонами! Ну, не всі, але кістяк колективу – той же.

– А чого так крута команда поступилася Hammers?
– Не всі в нас виявилися готовими до переходу з великого поля на майданчик. І віддамо належне супернику. Ну ми ще й тактику не ту обрали, і реалізація була жахлива…

А тепер дозвольте повернутися до матчу FC Goodfellas – FC Comfort Life, який завершився з рахунком 1:6. «Славні хлопці» подеколи здавалися безпорадними на полі, зайнявши «кругову оборону». Пояснення просте – як вони самі зізналися, майже ніхто до того не грав у залі

Час виправить ситуацію, і команда знову почне нас радувати. При цьому, що цікаво, гравці FC Goodfellas відзначили саме командну гру суперника, зауваживши, що якоїсь яскравої «зірки» там нема (при тому що Юрій Сірий забив половину м’ячів своєї команди), а загроза йшла від кожного, і загалом колектив справив дуже приємне враження «монолітного» та зіграного.

Тепер уважніше стежитимемо за виступами FC Comfort Life, а «славним хлопцям» зичимо успіху – хай якнайшвидше адаптуються до незвичних для них умов гри в залі.

Автор: Віктор Петрушов