FC Hermes 1:3 АРКА МФК Железяка 3:0 FC Legion FC CHICAGO 4:1 1000 и 1 ночь

3 Хохлов 12 14 1.17

2019-08-06 15:56:11

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Ліга Silver. 10 тур

МАТЧ ТУРУ. Partstore 6:7 Lontano
Від цього матчу загал «дев’ятки» чекав першої перемоги Partstore у сезоні, а натомість отримав гучну сенсацію у вигляді дебютної звитяги Lontano! Це було щось неймовірно-дивовижне! Володимир Зинь забив тричі(!) на контрах, те саме зробив Олександр Устинов. 0:4 за пів тайму! Усе, на що спромоглися «синьо-чорні» в першому таймі, хоч і володіли ініціативою, – гол Олега Шустенка швиденько після торби пропущених. У другому таймі все почало повертатися до «логічного» вигляду – Сергій Дорошенко та Віталій Мармизов скоротили розрив до мінімального, після чого здалося що «автомобілісти» зараз накидають ще голів, «Лонтано» посиплеться, але все було зовсім не так! «Синьо-чорні» тиснули, і Олександр Гайденко встановив на табло рівновагу – 4:4. Невдовзі вони мусили вийти вперед, але не реалізувавши стовідсоткову нагоду, пропустили контрвипад – Зинь! І знову треба доганяти. І догнали! Олександр Шуфрич увігнав м’яч у сітку пострілом здалеку на добиванні. 5:5! За логікою, «синьо-чорні» на куражі мусили дотиснути суперника, маючи в запасі чимало часу. Але все вийшло не так. Lontano, теж відчувши в собі силу, пішов в атаку – і отримав подвійну вигоду. І гол забив Устинов, і вилучення сталося у стані суперника – Олександр Гайденко завалив гравця у власному карному майданчику. Але трохи згодом Шустенко з пенальті поновив рівновагу. І гра просто божевільною стала – фоли, суперечки… Дорошенко підвів свою команду, не впорався з нервами, залишив Partstore у меншості. При цьому «австомобілісти» спробували вирвати перемогу, а натомість отримали поразку, пропустивши в порожні ворота від Устинова. Оце так матч!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Назар Кузик («Нікос»)
За рівної гри з FC Goodfellas «Нікос» виборов перемогу з рахунком 3:2, і вирішальним став дубль Назара Кузика.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Андрій Варчак (FC Vtoris )
Утретє поспіль, вп’яте за сезон FC Vtoris  зіграв на нуль! Якщо подивитися на всі таблиці всіх чемпіонатів «дев’ятки», побачимо, що «переробники-дублери» мають найкращий показник за пропущеними м’ячами – за дев’ять матчів лише сім разів витягали м’яча з сітки власних воріт! Це справді значне досягнення Владислава Мамалата та його команди! Цього разу виблискував голкіпер FC Vtoris  Андрій Варчак. Не дивно, що саме його було названо гравцем матчу.
БОМБАРДИРИ ТУРУ. Володимир Зинь і Олександр Устинов (обидва – Lontano)
Не станемо оцінювати, хто зробив більший внесок у справді видатний успіх команди. У Зиня – покер, в Устинова – хет-трик і вирішальний гол. Молодці!

СЕНСАЦІЯ/«НАРЕШТІ!» ТУРУ. Перша, історична перемога Lontano
«ТОТАЛ БІЛЬШЕ» ТУРУ. Lontano 5:13 Ukrmedias
«ТОТАЛ МЕНШЕ» ТУРУ. Bronto 2:0 «Інтергал-Буд», МФК «Citrus» 0:2 FC Vtoris
Практично до кінця обох поєдинків було неясно, чим усе завершиться. Але ті, що зрештою вийшли переможцями, заслужили свої три очки. Ще по одній потрібно здобути – і місце на п’єдесталі пошани буде гарантовано як «переробникам», так і «пожежникам».

Автор: Віктор Петрушов