FC Hermes 1:3 АРКА МФК Железяка 3:0 FC Legion FC CHICAGO 4:1 1000 и 1 ночь

3 Хохлов 12 14 1.17

2019-08-07 15:50:00

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Прем’єр-ліга. 10 тур

МАТЧ ТУРУ. Carleone-VPK_Group 4:3 FC Sorry Бабушка
У п’ятницю збір у «клаберів» був, м’яко кажучи, поганий, а от на гру проти Carleone-VPK_Group підтягнулося багато гравців, зокрема вбивча зброя Апті Накаєв, був присутній на бровці тренер, тож усі складові успіху на старті зустрічі FC Sorry Бабушка мала, але не склалося. Протягом усього ігрового часу на полі точилася рівна боротьба, гравці «вигризали» ледь не кожен м’яч. У першому таймі всі спроби господарів вийти вперед розбивалися об злого генія суперника. Спочатку Апті Накаєв відкриває рахунок, потім Сергій Цибенко зрівнює цифри на табло. Під завісу стартової двадцятихвилинки Артем Немолот забиває гол у роздягальню, і здавалося б ось вона – необхідна практична та психологічна перевага. Проте вже в наступній атаці Накаєв ледь не самотужки розбирається зі всією обороною суперника та наказує супернику йти на перерву за рівного рахунку. Однак у таймі другому навіть Накаєв не зміг допомогти «клаберам». Невідомо, звідки господарі взяли додаткові внутрішні сили, але команді вдалося суттєво додати. Гості продовжували створювати небезпечні нагоди, і забивали, але реалізація все одно залишала бажати кращого. Єдиний гол у другому таймі за «клаберів» провів Сергій Олійник. Окрім проблем в атаці, були проблеми в команди ще й в обороні. Велика кількість необов’язкових помилок давала необхідну свободу гравцям суперника, і ті нею скористалися сповна. Дмитро Білик і Віктор Бєліков на самому початку другої половини гри здобули нарешті довгоочікувану перевагу для господарів, яку ті в підсумку вже не відпустили. Фінальний свисток арбітра зафіксував валідольну перемогу Carleone-VPK_Group у кращому матчі звітного туру!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Апті Накаєв (FC Sorry Бабушка)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олексій Притика (МФК «Рух»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Дмитро Вишневський (МФК «Рух»)

КОМАНДА ТУРУ. FC Vtoris
Перегравши «Ібіс» з рахунком 4:2, FC Vtoris оформив дострокове чемпіонство. Навіть якщо команда в останньому турі програє, а Mustang Taxi виграє, то колектив Владислава Мамалата все одно залишиться на першій сходинці, маючи перевагу в особистій зустрічі. Важливо додати, що FC Vtoris став найсильнішим і найбільш титулованим клубом за всю історію розіграшів чемпіонатів «В9ку». До «переробників» жодній команді не вдавалося тричі вигравати елітний дивізіон турніру. Від усього складу редакції ми вітаємо хлопців з цим історичним досягненням! Тим символічніше, що в останньому матчі перед рекордом, колектив зумів це зробити без своїх основних виконавців, перегравши в особистій зустрічі попереднього чемпіона. Король помер, хай живе король!
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. Carleone-VPK_Group
БИТВА ТУРУ. ФК «Авіаліга» 1:2 МФК «Рух»
В очному протистоянні ФК «Авіаліга» та МФК «Рух» билися за бронзові нагороди чемпіонату. Кожна з команд розуміла ціну результату цього протистояння, тож гра вийшла обережною та впертою. Переміг той, кому вдалося зіграти у свою гру, і це МФК «Рух». «Жовто-чорні» майже нічого не дали зробити своєму супернику, той зовсім не був схожий на себе, припускався великої кількості необов’язкових помилок, що не могло відобразитися на фінальному результаті. МФК «Рух» перемагає 2:1 і стає фаворитом у боротьбі щонайменше за бронзові нагороди турніру.