FC Hermes 1:3 АРКА МФК Железяка 3:0 FC Legion FC CHICAGO 4:1 1000 и 1 ночь

1 Зубко 11 37 3.36
2 Вовк 11 34 3.09
3 Хохлов 12 14 1.17

2019-09-11 20:13:39

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Північна конференція. Третя ліга. 1 тур

МАТЧ ТУРУ. Astound 3:4 FC Endorhine
Цим командам випала честь відкрити новий сезон чемпіонату «В9ку Parimatch». Номінальні гості завдяки влучним пострілам Романа Павленка та Павла Волошенка повели в рахунку з різницею у два м’ячі вже до третьої хвилини матчу. Як зізнався потім капітан FC Endorphine, для гравців самих стало несподіванкою те, що вони зможуть так вдало розпочати поєдинок. Однак далі почали проявлятися проблеми, які були характерними для попереднього клубу Богдана Костюка – гравці почали підсідати фізично. Хоча це було дивно, тому що збір налічував майже повну заявку. Ще однією проблемою гостей було те, що вони постійно намагалися загострити ситуацію за рахунок індивідуальних якостей, що приводило до обрізок. Хлопцям треба частіше грати в пас, як це робив їх суперник, у складі якого було чимало досвідчених виконавців (наприклад, представники МФК «Горняк»). Номінальні господарі, елементарно кажучи, краще розуміли міні-футбол і знали, як у нього грати, на відміну від суперника. Проте це розуміння не допомогло команді здобути позитивний для себе результат. Багато в чому фанатам «гормону щастя» пощастило, але применшувати заслугу все того ж Романа Павленка, який на останній секунді вирвав перемогу, ми би не стали. Чудовий старт одного з новачків нашого турніру, але над помилками хлопцям доведеться ще добряче попрацювати.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Роман Павленко (FC Endorphine)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Василь Проскурін («Пироговая Николай»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Євген Коломийченко («Пироговая Николай»)

ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. FC Endorphine
СКАНДАЛ ТУРУ. Не зарахований гол ФК «Металіст-Київ»
ФК «Металіст-Київ» і «Пироговая Николай» вже грали один проти одного, тож знайти нові слабкі місця в суперника їм було непросто. Ніхто не хотів поступатися, а захист під командуванням воротарів працював, не покладаючи рук. Перший забитий м’яч уболівальники побачили після екватору першого тайму. Результативного пострілу завдав Максим Сковронський. Рівно десять хвилин по тому Євген Коломийченко зумів подвоїти перевагу своєї команди. Здалося, що «жовто-синім» уже не врятуватися, проте вони змогли зробити це, хоча підсумковий рахунок говорить про інше. Спочатку Денис Коломієць скоротив відставання господарів, а потім одночасно з сиреною «металісти» змогли запалити на табло 2:2. Спочатку було завдано удар по м’ячу, а потім під гул сирени він влучив у ціль. Суддя відверто помилився, проте редакція має питання до капітана «жовто-синіх»: чого ж перегляд відео було не взяти?