(067)451-20-81
Фаворит Спорт Футбол Eldorado Полиграфия
Европав SELECT Vuso Фаворит Спорт
Колонки

МАТЧ ТУРУ. MFC Ataman 4:4 Salateira Під час відбіркового етапу MFC Ataman хоч і набрав сім залікових балів, при цьому з футбольного поля команда не в статусі переможеного пішла всього лише

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Скіф» 3:3 Playtika Протистояння між цими командами можна вже вважати принциповим. Вони не вперше грають один проти одного, і кожного разу ці поєдинки опиняються гарячими! Хоча «геймери» і повинні

Читати

МАТЧ ТУРУ. Generals 7:5 AFC Miners «Шахтарі» на початку матчу не могли похизуватися збором від слова «взагалі». Команді довелося розпочинати гру без замін, і лише протягом першого тайму колектив отримав підсилення

Читати

МАТЧ ТУРУ. ФК «Троя» 3:4 Playtech Усі, мабуть, пам’ятають попередню зустріч між цими командами, коли «Троя» поступалася 0:4, потім була попереду 6:5, але врешті-решт поступилася супернику з рахунком 6:7. Цього разу

Читати

МАТЧ ТУРУ. AFC Staff 4:3 Wolves Після відбіркового етапу Суперліга, як і українська Прем’єр-ліга після першої частини чемпіонату, розбилася на дві шістки. Однак ніхто не відміняє того факту, що цей дивізіон,

Читати

Нарешті ми дочекалися старту Суперліги – після перерви, що тривала два тижні. Перший тур подарував одразу два дуже цікавих матчі. З перемоги стартувала команда ФК «Свет шахтера», яка в непростому

Читати

Коли подивитися на результати проведених матчів першого туру Вищої ліги, стає зрозумілим, що нас очікує чимало несподіваних результатів. «Грифони-2» та ДВС «1 Столиця» влаштували неймовірну гольову перестрілку, яка в підсумку