SELECT Vuso Европав Фаворит Спорт
Колонки Футбол Фаворит Спорт Eldorado

2018-05-16 23:49:54

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Львова «В9ку». Відбірковий етап. 3 тур

Третій тур в рамках відбіркового етапу чемпіонату Львова «В9ку» став справжнім уособленням непоступливої боротьби за результат серед команд місцевої першості. Беззаперечним доказом є той факт, що практично в кожному з матчів відбувалася перманентна зміна лідируючого колективу, а ім‘я переможця не було відоме до самісінької фінальної сирени. Крім того, вже після звітного ігрового дня серед усіх клубів львівської кваліфікації виокремився одноосібний орієнтир — «Галицька здоба», яка продовжує надзвичайно впевнено крокувати турнірною дистанцією. Отож не гаємо часу дарма і переходимо до безпосереднього огляду поєдинків, кожен із яких відзначався своєю неповторною родзинкою.

Надія є — пацієнт повертається до життя!

Програму третього ігрового дня в чемпіонаті Львова «В9ку» відкривали старі добрі знайомі — МФК «Альфа» та «Рендер». Далеко не перший сезон ці колективи зустрічаються один з одним, у зв’язку з чим під час очного протистояння в рамках звітного туру навряд чи кожен з них міг піднести хоча б якусь несподіванку своєму опоненту. Обидва клуби, без сумніву, знають один одного, як облупленого, тому часу на розвідку їм не знадобилося — з перших же секунд розпочалися активні бойові дії! Протягом усього поєдинку напруга просто витала в повітрі, а МФК «Альфа» та «Рендер» по черзі приміряли на себе «жовтий біб» лідера в матчі. Врешті-решт саме Олесь Кузьо та Ко зуміли вирвати на морально-вольових якостях таку потрібну вікторію з мінімальним рахунком 4:3. Ця звитяга неодмінно повинна додати впевненості та авторитету «Рендеру» в львівській кваліфікації, адже дві поразки на старті сезону від новачків першості, схоже, серйозно підмочили репутацію команди.

«Пекарі» вириваються в лідери львівської першості

«Галицька здоба» та «Марокко» в стартових двох поєдинках у львівській кваліфікації викликали справжній фурор! І ось два зіркових новачки чемпіонату Львова «В9ку» зійшлися в центральному матчі третього туру, щоби з‘ясувати, хто з них залишиться на вершині Олімпу, а хто змушений буде опуститися до звичайних «простолюдинів». Уже в дебюті двобою одна з команд зуміла завоювати справжнісінький поул-позишн — практично на екваторі першого тайму на табло вже горіли цифри 0:3 на користь «пекарів». «Марокканці», затримавшись на старті перегонів, змушені були будь-що надздоганяти швидкісний болід своїх візаві. Аж от протягом другого тайму обидва суперкари декілька разів ледь не порівнялися — двічі «Марокко» практично наздоганяло «Галицьку здобу» за рахунку 3:4 та 4:5. Однак на фініші «пекарі» знову ввімкнули турбо-режим, що й дозволило їм уникнути нервової кінцівки та зайняти одноосібні лідерські позиції на чолі пелетону львівської першості.

Розлючені «статусні» стирають на порох «гармашів»

Після надзвичайно неприємної поразки від принципового суперника в минулому турі та загалом вельми невдалого старту нового сезону гравців FC Status+ просто переповнювала лють. І напевно не вина «канонірів», що якраз вони опинилися на шляху «статусних» у такий непідходящий момент, однак саме їм довелося відчути на собі всю потужність одного з претендентів на титул у чемпіонаті Львова «В9ку». У цілому футболісти Status  просто розірвали на шмаття ФК «Арсенал» з підсумковим рахунком 13:4 і таким чином розпочали, як мають надію їхні вболівальники, свій тернистий шлях повернення на футбольну вершину в місті Лева.

У львівському ресторані «36-По» готують м'ясо бізонів

Усі природоохоронні організації світу б’ють на сполох! У епіцентрі уваги Львів — справжня перлина Західної України! У місцевому ресторані «36-По» минулого вікенду з‘явився новий делікатес — «Бізони»! Активісти з Грінпіс уже готують масштабну акцію протесту в місті Лева! Однак не все так, як здалося на перший погляд. Трапився цей резонансний інцидент після одного з поєдинків чемпіонату Львова «В9ку», у якому «ресторанні» проводили запланований матч третього ігрового дня проти колективу «Бізони». Той двобій не на життя, а на смерть, попри шалений спротив з боку представників зникаючого виду тварин, завершився фатально для них — підсумковий результат 3:4...

LTM не витримав семихвилинного розряду «Енергії»

LTM лише цих вихідних провів свій дебютний поєдинок в новому сезоні львівської першості. Відсутність ігрової практики протягом тривалого періоду часу все ж давалася взнаки під час усього матчу проти СК «Енергія-2», однак, незважаючи на це, саме LTM вдалося піти на заслужений відпочинок за рахунку 1:0 на свою користь. А відразу по перерві трапилося дещо нечуване — генератори «Енергії» досить несподівано запрацювали на повну потужність, що дозволило колективу Назарія Станкевича перевернути гру кардинальним чином з ніг на голову! Забивши чотири голи за сім хвилин ігрового часу, «енергійні» відправили LTM в глибокий нокдаун, після якого їм так і не вдалося оговтатися до самісінької фінальної сирени.

Члени «Ескадри» не впоралися з нестримною «стихією»

Блискучий старт нового сезону дозволив «Торнадо» зробити перший крок на складному та сповненому неабияких труднощів шляху до омріяного захисту титулу в чемпіонаті Львова «В9ку». Цього вікенду «стихійним» довелося екзаменувати одного з новачків місцевої першості — «Ескадру». Проте незважаючи на серйозну прірву в досвіді та класі, «ескадрилья» нав‘язала височенний градус боротьби більш іменитому та титулованому супернику, особливо в першому таймі. Адже досить довго протягом стартової двадцятихвилинки на табло тримався нічийний рахунок 1:1. І нехай незадовго до кінця стартової половини зустрічі футболісти «Торнадо» знову вийшли вперед, другий тайм не обіцяв для них легкої прогулянки. Щоправда відразу по перерві «Ескадра» виявила в своєму екіпажі ту ж саму проблему, що й у попередньому матчі проти МФК «Альфа» — відсутність достатньої кількості «пального». Дебютанта нашого турніру знову не вистачило на другий тайм, що й призвело до плачевного підсумкового результату — 1:7 на користь «стихійних».

Автор: Богдан Костюк