Новини турніру

(098)427-71-85
Укркубок Вияр Seco Soccer
ФутболТаблиця

і о
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2019-01-01 08:49:28

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Харкова «В9ку». Суперліга. 4 тур

МАТЧ ТУРУ. ФК «Хроли» 2:1 «Декор-Дизайн»
По-справжньому інтригуюча гра – це та, що змушує з цікавістю стежити за подіями на полі весь ігровий час до останньої секунди. Саме таку гру подарували нам ці дві команди. Перший тайм проходив з помітним домінуванням господарів, які володіли ініціативою. Але, як не парадоксально прозвучить, гострішими виходили атаки в їх суперника, який раз за разом вибігав в небезпечні контрвипади. Перший тайм пройшов без забитих голів, але незважаючи на це він промайнув як одна мить, в напруженій боротьбі та красивому футболі. Другий тайм розпочався за таким же сценарієм, «бордові» володіли перевагою, а «зелені» грали в контратакуючий футбол. «Дизайнери» втратили два вбивчих моменти: у першому випадку врятував голкіпер, а в другому підстрахувала вже стійка воріт. Після цього, в наступній атаці, спрацювало відоме футбольне правило. Як ви вже зрозуміли, забили ФК «Хроли». Пропущений гол міг би зломити менш майстерну команду, однак «зелені» продовжували дотримуватись обраного плану на гру. Однак припустилися прикрої помилки, і суперники подвоїли свою перевагу. Після цього на полі почалась гра без середини поля. Команди обмінювались гострими моментами. «Дизайнери» не збирались здаватись і без кінця атакували, але коли здавалось, що простіше влучити в площину воріт, аніж промахнутись, гравці хибили. Лише наприкінці матчу вони змогли скоротити відставання, але на більше часу вже не було. Важка перемога ФК «Хроли», які продовжують турнір з максимальною кількістю балів.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олексій Лисенко (ФК «Хроли»)
Лідер команди – це той гравець, який може повести за собою команду в тих матчах, коли гра відверто не складається, та самотужки вирішити результат матчу. Саме це й зробив Олексій Лисенко – оформив дубль у ворота «Декор-Дизайн» і забезпечив три бали своїй команді в дуже непростому матчі. Не лише забивав, а був одним з найпомітніших гравців на полі, демонстрував впевненість у власних силах і допомагав партнерам у складних ситуаціях.
ВОРОТАР ТУРУ. Роман Русанов (ФК «Хроли»)
Уся команда має дякувати голкіперу за таку впевнену гру в матчі проти «Декор-Дизайн». Вдалі дії Романа Русанова дозволили в підсумку здобути три бали. Здійснив чималу кількість сейвів протягом усього матчу. У першому таймі суперник регулярно загрожував його воротам, однак голкіпер був напоготові. 
БОМБАРДИР ТУРУ. Вячеслав Деменський (ФК «ВіЯр»)
Вячеслав Деменський в кожному турі відзначається голами, але в цьому він як ніхто інший заслуговує на це звання. На його рахунку в цьому матчі пента-трик (п’ять голів) у вкрай складному матчі, коли необхідно виправдати довіру партнерів і не підвести їх, тому що майже усі атаки команди завершував саме цей нападник. Пента-трик дозволив нападнику очолити список бомбардирів Суперліги. 
MSN ТУРУ. Лахлу Реда, Ель Мазги Мохаммед, Еррухи Яссин (Boca Juniors)
Два роки тому у «Барселони» було грізне тріо – Мессі, Суарес, Неймар (MSN), які наводили жах на суперників, відзначались чудовим взаєморозумінням і прекрасною результативністю. Це ж стосується тріо гравців «Боки» – Лахлу Реда, Ель Мазги Мохаммеда і Еррухи Яссина, які у матчі проти  ДВС «1 Столиці» забили, тільки уявіть собі, шістнадцять(!) голів на трьох. Окрім цього вони чудово взаємодіяли на футбольному полі, а забивали голи на будь-який смак.

Автор: Євген Новіков