(093)273-57-67
Parimatch Укркубок Seco Футбол
Soccer Parimatch

2019-09-11 21:15:18

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Північна конференція. Вища ліга. 1 тур

МАТЧ ТУРУ. «Фокстрот » 4:3 «ПБФ»
Розпочав матч «Фокстрот » дуже потужно, і вже на другій хвилині Владислав Шахов вивів свою команду вперед. Старт вийшов таким потужним, що здавалося, «лиси» не матимуть жодних проблем з цим суперником, здобувши легку та розгромну перемогу. Проте час йшов, моменти не реалізовувалися, і поступово «ПБФ» почав вирівнювати гру, і гол Ярослава Демченка під завісу першого тайму вже не виглядав як щось незвичайне. Одразу по перерві номінальні господарі знову всією командою кинулися вперед, але пропустили дві контратаки, і завдяки точним пострілам Дмитра Іщука та Миколи Сивірікова вже поступалися самі, та ще й в два м’ячі. Однак команда змогла переналаштуватися, проявити характер і все ж таки вирвати перемогу з рахунком 4:3. Голами відмітилися Євген Хутренко та все той же Шахов, який у підсумку оформив хет-трик. Звитяга «Фокстроту » вийшла дуже складною, хоча повторимося, що на початку зустрічі здавалося, що все буде зовсім навпаки.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Віктор Янович («Токіо»)
Схоже, що «Токіо» нарешті зняв своє прокляття! Три рази плюємо через ліве плече. Команда стала ще сильнішою, підписавши собі дуже сильного виконавця в особі Віктора Яновича. Останній одразу довів свою користь, відмітившись чотирма забитими м’ячами. У підсумку «Токіо» нарешті переміг, зробив це ефектно, розгромивши чинного чемпіона Першої ліги Північної конференції Hammers з рахунком 7:2. Тепер команда ставить перед собою одразу максимальне завдання – тільки перше місце в чемпіонаті. Амбіційно!
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Артем Соловйов (Tenders Agromat)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Денис Козко («Токіо»)

КАМБЕК ТУРУ. «Фокстрот » 4:3 «ПБФ» («Фокстрот » з рахунку 1:3)
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. АФК «Хунта»
У поєдинку між «жовто-чорними» та «червоно-чорними» фаворитом редакція вважала саме Tenders Agromat, але «Хунта» знову всіх здивувала, бо команда не просто перемогла, а зробила це на морально-вольових якостях. Рахунок у зустрічі було відкрито ближче до завершення першого тайму, коли результативного удару завдав Андрій Дроган, вивівши таким чином номінальних господарів уперед. По перерві «жовто-чорні» завдяки зусиллям Олега Пшечука паритет відновили і навіть були близькими до перемоги, але в підсумку пропустили все від того ж Дрогана та поступилися своєму супернику. «Одеський фарт» знову рятує «революціонерів». Одеські збори, так би мовити, не пройшли безслідно, натомість суперник у нашому літньому турнірі участі не брав і весь місяць не тренувався, але ось вам результат!