(093)273-57-67
Parimatch3 Футбол Parimatch Укркубок
Seco Parimatch Soccer

2019-10-08 20:55:38

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Північна конференція. Вища ліга. 5 тур

МАТЧ ТУРУ. АФК «Хунта» 1:2 FC Vtoris III
АФК «Хунта» так давно грає на нашому турнірі, що у «Вторіса» вже третя команда виросла, а Терлецький та компанія все бігають у тих самих футболках. Чергове Old School Derby вийшло запеклим, не подарувало багато забитих м’ячів, але тримало в напрузі до самого фінального свистка. Рахунок було відкрито вже на третій хвилині протистояння. Антон Гусєв протягнув м’яча від своєї половини до протилежних воріт і переграв кіпера суперника. Олександр Босенко міг у цьому моменті виручити свою команду, але зіграв не кращим чином, хоча все почалося від того, що захист «революціонерів» прикурював і мовчки спостерігав, як дев’ятка «переробників» мчить повз них. Однак і колега Босенка по воротарському цеху також припустився помилки на початку вже другого тайму, коли забивав Валентин Бур’ян. До речі, ми б хотіли окремо відмітити повернення екс-нападника PZU K1 до нашого чемпіонату. За останні два роки він зіграв усього дві гри за «Хунту», це була третя, і кожен раз, коли гравець з’являється, то демонструє свої найкращі якості на футбольному полі, от і цього разу його було визнано кращим у матчі. Закликайте Валентина частіше під свої знамена, хлопці! Переможний гол за гостей забив Роман Тимчик потужним ударом з-за меж карного майданчика. Тут уже звинувачувати голкіпера ні в чому не можна, та й захист зрештою також, тому що Олексій Пархомчук грамотно відволік захисника при розіграші кутового. Наприкінці зустрічі «червоно-чорні» перейшли на гру в п’ять польових, але це не допомогло команді вирвати бодай нічию. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу FC Vtoris III з рахунком 2:1, яка вивела колектив Владислава Мамалата на друге місце в турнірній таблиці.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Валентин Бур’ян (АФК «Хунта»)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Віталій Шеремета («Фокстрот+»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Євген Вовк («Фокстрот+»)

НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. «Фокстрот+» 4:0 Carleone
Команди грали на рівних, навіть більше того – Carleone в багатьох моментах переважав свого суперника. А підсумок – на табло…
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. «Токіо»
Вирішальними для перемоги «Токіо» стали останні три хвилини першого тайму, коли команда змогла відзначитися двічі. Спочатку забив Дмитро Лобов, а потім голкіпера суперника з-за меж карного майданчика пробив Дмитро Рибалко. Воротар Tenders Agromat безумовно помилився, і взяття воріт повністю на його совісті. Ближній кут – це його зона відповідальності. Одразу після перерви Олег Пшечук запалив інтригу, скоротивши відставання своєї команди до мінімуму. На відповідь від «Токіо» чекати довго не довелося, і ось уже Іван Темчук завершив точним ударом, розіграну як по нотам комбінацію. Тільки-но «жовто-чорні» розвели м’яч з центру поля, як знову забили – постарався Євген Веселяк. До завершення поєдинку обидва колективи мали нагоди забити ще, проте нікому з них пані Фортуна не всміхнулася. Мабуть, нічия була би справедливим підсумком, але перемога «самураїв» з рахунком 3:2 – це компенсація за невдачі минулого сезону.