Новини турніру

(093)273-57-67
Футбол Soccer Seco Parimatch3
Parimatch Укркубок ParimatchТаблиця

і о
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2020-02-27 09:46:59

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Львова «В9ку» Parimatch. Суперліга. 9 тур

МАТЧ ТУРУ. «Юність» 1:3 «Рендер»
Перш за все відзначимо, що матч для обох суперників був надважливим у турнірному плані. За тур до фінішу «Юність» в разі перемоги над «Рендером» гарантувала б собі щонайменше срібло першості. Але ж і суперник, добре підготувавшись і налаштувавшись належним чином, на найвищі місця також націлився. І від початку гри, здавалося, саме «Рендер» переважав опонента, створюючи небезпеку біля його воріт. «Сині» відповідали контрами, одна з яких принесла успіх – на 12-й хвилині, а забив уже в порожні ворота Михайло Добущак. Невдовзі хитро розіграний штрафний приніс успіх «бірюзовим». Щоправда, удар у Любомира Титаренка вийшов несильним, і воротар «Юності» мусив би рятувати, однак спрацював саме «ефект несподіванки». «Рендер» продовжив шукати щастя в атаці і… заледве не пропустив, але захисник устиг підстрахувати голкіпера, зупинивши м’яч, що йшов у порожню рамку. А потім вибіг у контратаку після невдалого стандарту у виконанні господарів. При цьому Ігор Стеців, що її розігнав, мав різні варіанти продовження, але взяв усю відповідальність на себе, і був правий, вразивши нижній кут і вперше в матчі вивівши вперед «Рендер». До того ж команді вдалося досить швидко по перерві закріпити перевагу. І знову спрацював контрвипад: вкидання через усе поле на Ярослава Нідзельського, а той напрочуд вправно розібрався у непростій ситуації – 1:3. Граючи по рахунку, «Рендер» спокійно стримував спроби «синіх» відігратися. Міг і сам вирішити все остаточно, та надто вже невдало пробив Нідзельський 10-метровий – просто у воротаря. Були в команд інші змарновані нагоди, тож рахунок лишився незмінним.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Василь Квасюк (FC Status+Cerber)
Майже два роки тому він забивав востаннє у «дев’ятці». Не грав довгий час через важку травму. Повернувся, постав у всій красі. Відвантажив одразу чотири у ворота «Бізонів»!
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Дмитро Савка («Рендер»)

КОМАНДА ТУРУ. FC Status Cerber
КАМБЕК ТУРУ. «Юність» 2:1 «Рендер» (з рахунку 1:0)
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. Бізони 0:9 FC Status Cerber
Ну не можуть «Бізони» так програвати! Але виявилося, що можуть… По-перше, склад мали обмежений, по-друге, після поразки «Юності», головного конкурента в боротьбі за золото, гравці FC Status Cerber були просто нестримними!
ПЕРСПЕКТИВА. Лише поразка FC Status Cerber у грі з «Юністю» в заключному турі завадить команді стати чемпіоном. До речі, зіграє вона на руку «Рендеру», який матиме перевагу у «турнірі трьох». Та хто ж зупиниться у кроці від чемпіонства?

Автор: Віктор Петрушов