Новини турніру

(098)427-71-85
Укркубок Soccer Футбол Seco
ВиярТаблиця

і о
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2018-10-09 20:05:26

ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Сезон Літо 2018. Ліга Gold

Пригадується, як багато хлопців зі складу БФ «Товариство разом за життя» дебютували в нашому турнірі в команді під назвою «Масив Лівобережний», якому не надто щастило, і будемо відвертими, особливих зірок вона не народила і з неба їх не хапала.

Однак пройшов деякий час, колектив розрісся, отримав підтримку, в нього повірили. Хлопці додали у грі та підняли над головою Кубок переможців Ліги Gold! Було помітно, як колектив жадав цієї перемоги, як бився за неї, як радів, коли врешті-решт мрія стала дійсністю. Вирішальними ж для «товариства» стали кілька поєдинків – проти «авіаторів», з якими вони зіграли внічию, а потім були дві звитяги на останніх хвилинах – над AFC Miners 2:1 та над Rocket Power 4:3.

Хтось може сказати, що команді пощастило – звичайно, що без фарту не обійшлося, але так і стають чемпіонами, коли всупереч всьому здобувають перемоги, тому що команда має клас (згадайте хоча б поєдинок полтавської «Ворскли» проти «Спортінгу» на минулому тижні).  Перед стартом сезону ледь не головними фаворитами вважалися Generals, гра яких навесні з поверненням капітана команди вийшла на звично високий рівень.

У передостанньому турі «генерали» розтрощили майбутнього чемпіона, чим пожвавили боротьбу перед фінішем змагань, однак самі ж і віддали «товариству» золото, не зумівши переграти «Бандерлону».  Останню також, до реч,і в число фаворитів записували, адже колектив вже довгий час має зіграний склад та прогресує від сезону до сезону. «Бандерлонці» багато очок не добрали, втрачаючи залікові бали там, де повинні були брати своє.

Не скидали ми ніколи з розрахунків і міцну «Авіалігу», яка хоч чемпіоном не стала, але все одно посіла дуже високу позицію, виборовши срібло. Хоча, звичайно, ці хлопці сподівалися на більше… Але, поступившись всього лише одного разу за весь турнір, «авіатори» приземлилися другими. Усьому виною надмірна доброзичливість, адже команда зіграла більше за інших нічиїх – аж три (такий показник має ще FC Vtoris+). Ось тобі і втрачене чемпіонство!

Більшого редакція очікувала від Rocket Power, який втрапив у глибоку кризу, а вибратися з неї так і не зміг. Несподіваною стала передостання позиція «КБТ» – команда, хоч і не ставила перед собою якихось глобальних турнірних завдань, але так низько вже давно турніри не закінчувала. Не можемо не відмітити гру Rastafari (в принципі, зі знаком «плюс»), які посіли місце акурат всередині турнірної таблиці, можливо хлопці сподівалися на більше, але самі ж загубили залікові бали там, де їх мусили брати. У цілому Ліга Gold була цікавим турніром, інтриги тут було вдосталь. Як завжди маємо сподівання, що наступний сезон перевершить попередній!

КРАЩИЙ БОМБАРДИР СЕЗОНУ. Антон Лукашевич («КБТ») – 13 голів у 7-ми матчах
У лізі Gold одразу два гравці закінчили сезон з однаковою кількістю результативних ударів, тож довелося визначати кращого за фотофінішем. Максим Петрович з «Бандерлони» та Антон Лукашевич з «КБТ» забили по 13 голів у ворота своїх суперників, але представник «біло-синіх» провів на одну гру більше, тож цілком справедливо «золоту бутсу» отримав представник «будівельників».  І вражає така результативність виконавця, враховуючи той факт, що його команда посіла передостанню сходинку в турнірі.

КРАЩІ АСИСТЕНТИ СЕЗОНУ. Єгор Карасюк і Костянтин Таранов (Rastafari) – 5 асистів у семи поєдинках
Якщо кращого бомбардира було визначено фотофінішем серед двох претендентів, то за звання кращого асистента вишикувалася одразу ціла черга. Одразу чотири(!) гравці зробили по п’ять результативних передач в сезоні – це Агасі Асланян (ФК «Фаворит»), який відіграв вісім матчів, Віталій Грушко (БФ «Товариство разом за життя») – дев’ять. Ну а наші лауреати Єгор Карасюк і Костянтин Таранов з Rastafari, не змовляючись, продемонстрували неабияку синхронність, по п’ять разів асистувавши своїм партнерам у семи поєдинках.

КРАЩИЙ ГОЛКІПЕР СЕЗОНУ. Богдан Біндюженко (ФК «Авіаліга»)
Щодо цієї номінації, то думки в редакції розділилися. Турнір став багатим, подарувавши нам чимало яскравих воротарів, тож зробити вибір було дуже і дуже непросто. Автор зізнається, що особисто голосував за голкіпера «Бандерлони» Сергія Шалигіна, не треба забувати про блискучі сейви стража воріт Rastafari, тож В’ячеслав Кобець може пишатися собою, не знизив до себе вимог досвідчений Віктор Льодін з AFC Miners, та й у складі чемпіонів було де розгорнутися та попрацювати кіперу. А ще Льодін став автором найкращого сейву в сезоні – це визнали самі гравці загальним голосуванням, яке було проведення під час офіційного нагородження. Всіх перераховувати не будемо, тому що підбір виконавців і справді був потужним. Загальним голосуванням переміг номер один «Авіаліги», який своєю грою неодноразово доводив на ділі, чого він вартий.

КРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ СЕЗОНУ.  Іван Хоменко (Generals)
Так само важка номінація, адже ледь не в кожному колективі була своя яскрава особистість. Однак Хоменко дійсно заслужив цю нагороду. Коли гравець в цьому році повернувся до складу Generals, то він одразу продемонстрував свою цінність для команди. До цього «генерали» вже забули, як виглядають перемоги, а з капітаном вони одразу ж почали набирати залікові бали. Іван Хоменко, як і належить справжньому капітану, повів команду за собою! Тут, як кажуть, не добавити, не відняти…

Автор: Ігор Колодій