Футбольная экипировка Вияр Колонки Фаворит Спорт
Европав SELECT Фаворит Спорт Футбол
Vuso

2018-11-08 13:21:21

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Перша ліга. Група B. 3 тур

МАТЧ ТУРУ.  FC Getman Kyiv 2:3 Bronto
У наших експрес-підсумках поки що не було рубрики або ж номінації «драма туру», але, гадаємо, вона потрібна. Тож запроваджуємо. Поєдинок між FC Getman Kyiv і Bronto не вражав шаленими швидкостями та купою гольових нагод, однак гра змушувала уважно стежити за подіями на полі. Обидва колективи намагалися більше грати на атаку та не відсиджувалися в обороні. Номінальні господарі проспали п’ятихвилинку Bronto, коли дозволили Тарасу Поліщуку оформити дубль. Після цього суперники взяли паузу аж до самого фінального відрізку матчу. «Салатові» безуспішно намагалися скоротити відставання в рахунку, здебільшого відправляючи м’яча за хмари. Так само й спроби Bronto достроково закрити питання про переможця успіхом не закінчувалися, і от наступила вищезгадана нами драма. Коли до фінального свистка залишалося близько однієї хвилини, Криворучко та компанія взяли тайм-аут, перелаштувалися на гру в п’ять польових, не часто можна побачити цей ігровий аспект у виконанні «гетьманів», а тим більше, забігаючи наперед, скажемо, вдалу гру без воротаря в їх виконанні взагалі не часто можна побачити. Господарі розташувалися на чужій половині поля, але не пройшло і п’яти секунд, як м’яч вже опинився в сітці після грубої помилки голкіпера суперника. Не встигли гості розіграти м’яч з центра, як були змушені вдруге діставати його з власної сітки. «Салатовим» знадобилося всього лише 15(!) секунд, щоби зробити те, що їм не вдавалося зробити протягом майже сорока хвилин. Оце воля до перемоги! Звичайно, голкіпер повернувся у ворота, а польові гравці продовжили атакувати, намагаючись на куражі все-таки дотиснути опонента. Однак сталося зовсім не так, як гадалося, адже буквально на останній секунді гравці Bronto провели разючу контратаку, яка завершилася ударом у ближній кут. Ігор Криворучко повинен був відбивати цей м’яч, про що він певно і сам знає, але вже не вперше за останній час один з найдосвідченіших воротарів нашого турніру схибив. Таким чином Максим Береговенко приніс перемогу своїй команді з рахунком – 3:2.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олександр Кравченко («Миротворець Old Boys»)
Це був класичний матч одного з ветеранів нашого турніру. Кравченко завжди перебував у центрі подій, розганяв атаки своєї команди, віддавав гострі передачі, не забував відпрацьовувати в обороні (і звичайно ж, отримав жовту картку – куди без цього?) Окрім цього Олександр забив обидва м’ячі своєї команди, але, на жаль, для перемоги «старій банді» над «Атлетиком» цього виявилося замало, тож суперники розійшлися миром – 2:2. Тим не менше яскравий футбол у виконанні гравця нікуди від цього не подівся.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олексій Ярмоленко (Medium Tactics)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Олександр Кононенко (MFC Athletic)