(093)273-57-67
Parimatch3 Parimatch Укркубок Футбол
Parimatch Seco Soccer

2019-10-08 21:26:36

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Північна конференція. Третя ліга. 5 тур

МАТЧ ТУРУ. «Пироговая Николай» 6:6 Abilardo
Це просто якесь божевілля! Ми навіть і не знаємо, як вам про цей матч так розказати, тут тексту явно буде замало – або відео потрібно дивитися, або книжку писати. Колишній гравець львівських «Карпат» порадив би Abilardo сходити до церкви. Ви тільки уявіть собі, команда вела в рахунку 3:0, потім примудрилася розбазарити цю перевагу, поступалася 3:5, змогла на останній хвилині вийти вперед – 6:5, але все одно втратила перемогу та втретє зіграла внічию. Після 2:2 і 4:4 настала черга 6:6. А далі що буде? 8:8, 10:10? Жарти жартами… Можливо, хлопці десь розслабилися, але як можна було розслаблятися, коли у вас не має жодної перемоги в активі, а навпроти такий небезпечний суперник, як «Пироговая Николай» (дякуємо за пиріг, до речі). Ну як? Не дивлячись на такий фантастичний сценарій, треба сварити обидві команди. Номінальних господарів треба сварити за те, що вони з останньою командою чемпіонату влаштували незрозумілі гойдалки та ледве не програли, і це при тому, що лідер знову втратив очки, а була ж чудова нагода одноосібно очолити турнірну таблицю. Треба сварити Abilardo, за те, що вони ведучи в рахунку по ходу поєдинку, примудрилися випустити з рук таку довгоочікувану звитягу. Зберіться вже, хлопці! От кого можна похвалити, так це індивідуальності – у складі гостей Андрія Федонюка й Олега Яцука, а у складі господарів Миколу Смалюха та Івана Жука, що оформили по хет-трику. Зрештою зараз для «пекарів» нічого страшного не сталося, тому що вони відстають від першої сходинки всього лише на один заліковий бал, але на фініші цих двох очок, втрачених у грі з Abilardo, їм може й не вистачити для чемпіонства.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Іван Жук («Пироговая Николай»)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Остап Халавка (FC Endorphine)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Ігор Заріцький (ФК «Металіст-Київ»)

СЕРІЯ ТУРУ. Після трьох стартових перемог FC Endorphine вдруге поспіль грає внічию, на цей раз з ФК «Металіст-Київ» і підпускає з кожним туром ближче до себе все більше і більше конкурентів.
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. Astound 3:4 Olympic private club
Може, нам уже пора перестати дивуватися перемогам «олімпійців»? Окрилені успіхом попередньої вікторії, хлопці з перших хвилин матчу пішли вперед, підсумком чого стали три голи ще до перерви. Свої автографи у воротах суперника залишили Дмитро Титаренко, Юрій Козар і Андрій Огарь. Здавалося, що справу зроблено, і ось вона – друга перемога в історії! Проте Astound по перерві представ зовсім іншою командою, почавши планомірно тиснути на ворота гостей. Ще до перерви один м’яч відіграв Сергій Гаврюшенко, а за чотири хвилини до фінального свистка постаралися Євгеній Корягін і Владислав Поляков. Усі були впевненні, що недосвідчений Olympic private club поплив, і невдовзі номінальні господарі заб’ють і вчетверте. Можливо, вони й самі у це повірили. Однак «олімпійці» мали свою думку з цього приводу, а насамперед Огарь, який вирвав максимальний результат для своєї команди. Друга перемога, тепер уже вольова з рахунком 4:3, і поки що вона є сенсаційною. Шанси у хлопців тепер є навіть на бронзу замахнутися, а чому б і ні?
РОДЗИНКА ТУРУ. Загублений пенальті
У матчі між FC Endorphine і ФК «Металіст-Київ» капітан номінальних господарів Богдан Костюк упав у карному майданчику. Гравець мав підозри на пенальті, але чомусь ніхто не ввімкнув йому повтор, і навіть ніхто особливо не підтримував, та й сам він погодився з таким рішенням врешті-решт. Справа не в тому, що пенальті там не було й близько (думка автора). А раптом було, а як цього голу не вистачить для чемпіонства? Кого потім звинувачувати? Супервайзера з «ЦеКаФе?»