FC Hop Hey 0:5 ФК «Auxilium» Acorns 10:1 А-Банк

1 Обiходенко 7 19 2.71
2 Крутiков 8 17 2.13
3 Шойнов 5 13 2.6

FC Hop Hey VS ФК «Auxilium»

Перший же матч у четвертому турі виявився найбільш очікуваним і інтригуючим, та й просто центральним на цьому тижні. В очному протистоянні на футбольному полі зійшлися лідери запорізької Суперліги. Перемога була вкрай важлива для обох, адже, хто знає, може статися, що результат саме цієї зустрічі матиме вирішальне значення на фініші чемпіонату. Рахунок у поєдинку на п\'ятій хвилині відкрив Станіслав Крутіков, вивівши ФК Auxilium вперед. Відповіді суперника не довелося чекати довго, і вже через якийсь час Сергій Рябка відновив паритет. Після перерви командам належало все починати з самого початку, адже цифри на табло все ще залишалися рівними. Кожен із суперників зробив зусилля, але відірватися один від одного їм знову не вдалося, команди змогли лише замінити одиниці на двійки. І тільки в кінці зустрічі стало зрозуміло, що без переможця протистояння не залишиться. Вирішальні удари завдали Станіслав Крутіков і Віталій Яриновський, принісши ФК Auxilium перемогу з рахунком 4:2.